Drop #10

1. června 2018 v 23:43
Tak tu jsem s pár aktualizacemi..

Zkoušky v obou semestrech jsem dala úplně napohodu, horší už to bylo/je se státnicemi. Neměli jsme toho zase tolik na učení, 40 otázek, ale 15 dní mi na to opravdu nestačilo, z toho jsem se vlastně učila asi jen 8 dní, protože se toho dělo hodně kolem. Samozřejmě, a já to čekala, jsem to nezvládla. Zvládla jsem jen jeden okruh, a druhý okruh mě tak čeká v září. Což mi není úplně po chuti, ale aspoň se nemusím učit 40 otázek znovu, ale už jen 20. Taky jsem došla k tomu názoru, že je to fakt o štěstí na otázku, já dostala otázku, o které jsem neuměla pořádně mluvit, protože jsem ji ani nepochopila. Ty znění těch otázek vymýšlel nějaký inteligent, protože když je nerozklíčujete správně, jste v háji. Nechtěli mi uznat ani dějiny, ale nakonec řekli, že to bylo lepší než didaktická část. Jsem na jednu stranu ze sebe zklamaná, protože jsem tomu mohla dát víc, ale na druhou stranu vím, že jsem do toho dala maximum co šlo, chodila jsem do toho do práce, a kupodivu jsem neskončila na práškách. Štvalo by mě to asi mnohem víc, kdybych odevzdala bakalářku vdubnu, ale já ji posunula na červenec, a obhajobu na září, takže stejně mě čeká v září tam jít.
A určitě mi věříte, jak se mi nechce učit na příjimačky, protože jsem ztratila chuť k dalšímu studiu. Jenže zase nechci ztratt ten studentský život. A ještě musím psát tu bakalářku, se pominu.
Těšila jsem se, jak se mi uleví, a já furt musím myslet na to, že to neskončilo :D. Slušně mi z toho hrabe.

Rozhodla jsem se, že uspořádám výstavu svých věcí (až to namaluju všechno). Taky jsme měli ve škole výstavu Salon, kde jsem měla obraz, bohužel hodva dny na to ukradli, takže jsem o něj přišla. Ale vyhrála jsem cenu diváka a poukaz na 1000 do výtvarných potřeb, a kupodivu tam, kam chodím často a moc ráda.

Co dál..Hubnutí..vrhnu se na to pravděpodobně od pondělí, mám pocit, že už mám zase kolem 79, ne-li víc, a mlže za to jen to učení a sezení na zadku.


jooooo, a taky jsem měla rande předevčírem, pusa sice nebyla, vlastně ani nevím, co si o tom myslet. Mně se líbil moc, ale jak já jemu, who knows. Píšeme si furt, čekám, kdy navrhne další rande, protože já jsem vlezla až až :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. B. | Web | 3. června 2018 v 22:57 | Reagovat

Chudáku, tak ti přeju pevné nervy!
Lidi jsou hrozný hovada, ukradnou co můžou, idioti!
Já zas naopak bývám spíš stranou, když jde o něco víc a nechávám to spíše na tom druhém :D

2 Enny Enny | Web | 5. června 2018 v 12:01 | Reagovat

♥♥♥Ahoj♥♥♥
Hmmm tak to gratulujem ! Hmmm rande uf ake to boli pekne casy ... :)
Zatial sa drz papa
Enny

3 Jajinka Jajinka | Web | 5. června 2018 v 12:44 | Reagovat

Super je, že jsi dala aspoň něco :) A k tomu klukovi - to já měla s K. jasno pomalu ještě dřív než rande bylo :D Ale kdyby mi neujel bus a nekoupili bysme si vodku, tak nevím, zda bysme se políbili na prvním rande. Nicméně pak jsme se líbali dostatečně :D Třeba byl jen nervózní a proto ti nedal pusu. Už to rande navrhl? Jestli ne, možná bych to zkusila sama. Ačkoliv píšeš, že jsi vlezlá až dost, což nevím co si pod tím představit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama