Day #108

12. června 2018 v 23:33
DAY #108

SNÍDANĚ: palačinka s nutelou
SVAČINA: -
OBĚD: -
SVAČINA: -
VEČEŘE: dušená šunka a cherry rajčata

Pohyb: práce (6,5 hod)
běh (3km/20 min)


Víte, co je nejhorší? Když vlastně s něčím počítáte jako s hotovou věcí, a ono vám to možná ani nevyjde. Už zveřejnili výsledky včerejších přijímaček, a já mám pocit, že jsem nejhloupější na světě. Holky ze třídy mají třeba dohromady 70 bodů, 65 bodů, 59 bodů. A já? 44 bodů. Tak nevím, co se stalo. Furt o sobě smýšlím jako o té holce, co na střední měla samé jedničky, maturitu levou zadní, a vše mi vycházelo. A teď? Přijdu si fakt hloupá. A co je ještě horší, že jsem se to dozvěděla v práci, kde jsem se pak horko těžko soustředila na svou práci.
Takže teď budu muset čekat do konce června, jak dopadnu, jestli přijata nebo ne. A pak se uvidí.

Mně nejde tolik o to, jestli to budu/chci studovat, to já ani sama nevím. Spíš mi šlo o to, že jsem to chtěla dokázat, dostat se tam, zkusit to, skončit můžu vždycky, že jo. Ale nedostat ani tu příležitost? Já vím, že v životě nechci učit, ráda bych se živila malovaním, tetováním, ale nejsem připravená skočit do dospělosti teď hned. Hledat si práci? Přijít o peníze, co dostávám díky tomu, že i studuju? Vlastně mi to dneska ukázalo, že se musím připravit i na jiné možnosti.

Dobrá stránka je, že mám z ústního sice jen 12 bodů (z 30), ale aspoň nemám 0, že jo..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vivien-for-ana vivien-for-ana | 13. června 2018 v 11:07 | Reagovat

Ahoj, na tu pakárnu "psycho-ped" jsem se také učila den předem - ale je fakt, že jsem jela celý den - a postivě jsem prolítla jen psychologii - tu jsem se fakt naučila, a zbytek jsem četla útržkovitě až ráno ... a měla jsem 18

No a celkem mám 72 b z 90

Ale! Buď v klidu (možná teda :D ) - záleží, kolik se vás hlásí na daný dvojobor - prý mají počet, kolik vezmou - takže jestli vás moc není, tak buď v klidu :)

A hale, 12 bodů je dobrý, kord jestli jsi neodstátnicovala - znám člověka, který udělal státnice a měl jen 7 bodů a je v klidu (protože nemá "0" a tolik se "prý" na náš dvojobor nehlásí - tak uvidíme no ... :) )

Každopádně držím palce ... a jj, státnice jsou dost i o štěstí a o komisi - viz ty případy, co to "omylem" zvládli a moc se neučili a ví kuloví a pak lidi, co se šprtají jak trotli a prostě je jasný, že se to letos nedá stihnout VŠECHNO - takže to šli též zkusit - věděli toho dost, ale prostě blbá komise ... a tím ,že nevěděli nějakou debilní podotázku, tak prostě vyletěli ...  Já jdu na vše v září, přihlásila jsem se letos na jeden, ale kvůli přijímačkám jsem se odhlásila a raději se učila na přijímačky (a vyplatilo se ... ) no, teď ještě ten poslední předmět - mám zkoušku 20. a už teď vím, že to všechno umět nebudu, je toho tak strašně moc ... :(  ...

A výsledky? Hale, někdo mi říkal, že asi až proběhnou náhradní termíny, takže po 26. by to snad už mělo být ;)

Držím palce! :) A nešil, to zmákneš! Určitě to vyjde ...

a k tomu jedničkaření a procházení ... jako ... tohle je vš a prostě nároky jsou vyšší - i ti největší intoši od nás se šprtají (a na gymplech nemuseli ... )  Já na gymplu musela, nepatřím k těm od přírody bystřejším - ale dost mi to zas naučilo se učit - takže pokračuji furt stejně :D a tady mám výsledky lepší než na gymplu xD ... patřím k tomu lepšímu průměru (díky šprtání) - ale asi působim jako elita, protože dost lidí do mě furt rejpe, že všechno vim atd. že jsem blbá, že jsem nešla ke státnicím teď ... ale oni neví, že já nevím ... :D TAKŽE TAK! Vím, proč jsem tam nešla a v září tam půjdu a budu všechno umět a dám to! Teď ještě ten poslední předmět -aby mě k těm státnicim vubec připustili, že ... chjooooo - jdu šprtat, měj se :) a držím palce! :)

Jo a k té fyzičce - zase se do toho dostanem - ale při tvém nepravidelném - nevyváženém jídelníčku se docela nedivím, žes byla bez energie - to není o tom, dát si jeden den vyvážený - je to dlouhodobý proces, než se to v těle všechno srovná .... zkus si ten svůj malý rozpočet nějak přeorganizovat, aby ti to s jídlem vycházelo lépe ... tohle je fakt bídné (nic ve zlém, myslím to dobře ....)

Pá a drž se. :)

2 Jajinka Jajinka | Web | 13. června 2018 v 14:11 | Reagovat

Já jsem ráda, že jsem do dospělého života skočila hned po maturitě. Když se dnes porovnám s lidmi, co doteď studovali jsem úplně jinde :) Mám perspektivní práci, velmi dobrou praxi, žiju sama, umím s penězi vyjít a vyřešit jakýkoliv problém, co se naskytne třeba s bydlením nebo úřady. Škola mi v ničem nechybí a v čem by mohla tak to vyvažuje délka mé praxe v oboru.

3 Lucka Lucka | E-mail | Web | 13. června 2018 v 16:13 | Reagovat

Jůů, palačinky máme dneska doma. :-)

4 foxy sniper pirate shootout foxy sniper pirate shootout | E-mail | Web | 2. července 2018 v 5:31 | Reagovat

Really nice post

5 WINDOWS XP PRODUCT KEY WINDOWS XP PRODUCT KEY | E-mail | Web | 3. července 2018 v 9:14 | Reagovat

Those who come to read your article will find lots of helpful and informative tips...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama