Day #107

11. června 2018 v 20:54
DAY #107

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: -
OBĚD: jablko / polníček s cherry a ředkvičkami
SVAČINA: -
VEČEŘE: palačinky s nutellou

Pohyb: x


Včera jsem úplně zapomněla napsat. Jsem musela rychke dohnat ty dva proprokrastinované dny a nějak se připravit na ty přijímačky. No, přijímačky byly šílený. Jakože ŠÍLENÝ.
Měli jsme od 9 ústní pohovor, kde po nás chtěli seznamy literatury přečtené za dva roky,a výstavy, které jsme za psolední dva roky navštívili. Na to se teda doptávali, na nějaké myšlenky těch odborných knih. Dále po mně chtěli vysvětlit mojí didaktickou část bakalářské práce,a nakonec proč tam chci. No pak jsme se s holkami přesunuly na Albertov a tam nás čekal test, kterej byl největší tipovačka :DD. Jako jsem mega zvědavá na výsledky.
Doma jsem pak usnula asi na hoďku, udělali jsme si se spolubydlícím palačinky, a já teď přemýšlím, jestli si půjdu číst/koukat na film/psát/nebo spát :D. Na sport se dneska necítím, asi bych usnula v půlce, ale byla jsem kupodivu běhat včera!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vivien-for-ana vivien-for-ana | 12. června 2018 v 22:18 | Reagovat

Ahooooj :) Také jsi dělala přijímačky z té stupidity "psychologie-pedagogika"??? :D :D :D Kolik máš bodů? :D Už mi přišly výsledky a na Nmgr mě určitě vezmou, měla jsem dost bodů ze všeho :D a hlavně, měla jsem i víc jak "někdo", kdo omylem udělal státnice, protože měl prostě štěstí :D .... No, takže teď už jen poslední nejtěžškí předmět (zkouška za týden... bude to brutální) a pak v září státnice z obou oborů a obhajoba ...) Sakra, musim to dát, protože na to navazující magisterské jsem určitě přijatá (ještě aby ne, když jsem se učila jak trotl!!!) ! Shit! Musím zabrat! Musím to ostatní dodomáknout a chci pokračovat, hned!!! :D

Jinak, já byla běhat dneska a musím říct, že po tolika dnech sezení mám tělo total na srač** - uběhla jsem necelé 4 km a myslela jsem, že je neuběhnu ... ale musím se postupně zase dostat do režimu, i jsem se dnes docela brzdila ve žravosti :D S dneškem jsem spokojená :) Ale psát to na blog nebudu, protože vždy, když tam napíši "ok", tak to hned, jak jen je to možné , začnu konit ...
Měj se, doufám, že se držíš :)

2 Hanka Hanka | Web | 12. června 2018 v 22:58 | Reagovat

Ježiš, jak to čtu tak mám vítr z příjmaček ještě víc :(

3 gabbyvixen gabbyvixen | Web | 10. července 2018 v 11:47 | Reagovat

Páni, takovej krásnej jídelníček! Jsi šikovná a držím palce i nadále! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama