Květen 2018

Drop #9

12. května 2018 v 0:35
Proč jsem teď neaktivní?

Ahojky bbs,
poslední měsíc a něco jsem tu nebyla, ne snad proto, že bych s hubnutím sekla. Sice necvičím, ale občas se hlídám v jídle, jedu svoje smothíčka, jindy to zase absolutně neřeším, a váhu mám stále mezi 74-77. Bohužel teď toho mám nad hlavu, takže pokud bych se měla stresovat ještě tím, co jím, a jak se nehýbu, a nedej bože to psát ještě sem a následně tiše závidět, jak si vedete skvěle..tak už by to se mnou švihlo úplně :D.
Bakalářku jsem neodevzdala v termínu, zjistila jsem, že bych to odflákla a prostě tím, že jsem to odpravdu flákala, tak ruku na srdce, prosrala jsem to na plné čáře, a odevzdávám ji tak v červenci. Tím se mi posouvá obhajoba na zaří, a promoce tedy na podzim, ale hlavu si s tím nedělám, je nás takhle polovina třídy. Jenže představa o tom, jak teď budu psát, byla natolik mylná, že se musím smát sama sobě, a lituju, že jsem to nestihla předtím. Protože teď mám naopak milion starostí se státnicemi. Jednu otázku zpracovávám třeba 3 dny. Chodím spát ve 4 ráno, jednou dokonce v 5, vstávám dopoledne, jdu do práce, a večer nanovo. To, že jdu spát pozdě pak zapříčíní vstávání ve 12, a já jsem nabručená, že jsem prospala dopoledne. Nicméně jsem pár dní zpátky došla k tomu, že se nehodlám zabít stresem, a budu se snažím být optimista a prostě to stihnu. Otázek mi chybí už jen pár, zbyvá mi k nim přiřadit obrázky a vytisknout je, no a pak už se to jen naučit. Na našprtán 40 otázek mám 14 dní, tak věřím, že se kousnu a dám to. Některé jsou fakt na hovno, hlavně celá výtvarná teorie, to je peklo.
Takže to je to, co posledních pár dnů dělám. Do toho, abych mohla mít pak půl měsíce volno a nemusela jsem do práce, abych se mohla učit, a měla z čeho žít, jsem si do první půlky měsíce nafrkala směny tak, abych měla aspoň výplatu na červen 8000. Tedy 80 hodin ted v první půlce měsíce, a do toho dělám ty hloupé otázky. Taky se samozřejmě snažím žít, a chodím ven a tak, ale říkám vám, je to těžký :D!
V neposlední řadě mi přišel termín přijímaček na magistra, a neodpočinu si ani po státnicích, protože se budu muset učit na testy z jiného oboru. Léto bude mega prokalený :D!

Občas na blog vlezu a koukám na vše blogy,jak se vám daří a tak. Tak mi držte palce, a já se snad brzy vrátím a budu pokračovat v tom, co jsem začala.