Day #54

2. února 2018 v 12:02
CАELII APITII
(pinterest.com)


DAY #54

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkové müsli s mlékem
OBĚD: bezlepkové špagety s boloňskou omáčkou
SVAČINA: -
VEČEŘE: -

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 2 (Full body)
práce (8 h)


Děkuju vám za včerejší rady k mému článku!
Dospěla jsem k podobnému závěru. Jen nutno říct, že zlato mi neříkal za těch 5 let nikdy, i když jsme spolu spali třeba půl roku, možná mu prostě jen šiblo. A taky mu ta kolegyně "dala košem". Napsala mu, že se musí soustředit na školu a volejbal, a mně pak řekla, že mu něco napíše, tak jsem jí prosila, hlavně aťmu nepíše něco jako že se k sobě hodíme atd, že bude akorát zle.Tak mi slíbila, že mu ted nic psát nebude. Ještě to by mi chybělo.

Z té práce se mi ozvali, že mě neberou, že potřebují člověka, co má zkušenost s administrativou a umí perfektně anglicky, což já nejsem :D. Nejsem špatná, to ne, ale evidentně nejsem to, co chtějí. Ale upřímně? Za prvé jsem ani nečekala, že by mě vzali, to po tom prvním pohovoru jsem měla úplně jiné pocity, a za druhé jsem si i přála, aby mě odmítli, protože se mi to prostředí moc nelíbilo. Takže lov na práci jde dál. Zkusím se porozhlédnou spíš po něčem ve svém oboru :).

Včera jsem byla nucena vylézt z postele a dojít si nakoupit, protože jsem neměla co jíst. A hlavně jsem potřebovala nový šampon na vlasy, po tom, co používám (z Yves Rocheru) se mi začaly dělat lupy. Tak jsem si koupila normálně drogerkový Pantene a rovnou i masku na vlasy, a ty jo, mega rozdíl :D! Hned jsou ty vlasy lesklejší a zářivější. Možná jsem byla na přírodní kosmetice moooc dlouho. Ten šampon používám už přes rok a půl.

A mimo jiné jsem včera chtěla psát bakalářku, ale počítač si řekl něco jiného. Takže jsem si jen kreslila a koukala na Nekonečný příběh. Ta pohádka má úplně jiný rozměr než v dětství :D!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vivien-for-ana vivien-for-ana | 2. února 2018 v 13:52 | Reagovat

Jjj, určitě, v Retigovce jsem pořád :D ... Dokonce jsem tam včera po testu z čj (ve třetim patře) hledala obraz, kde by byla podepsaná nějaká Tereza :D ... ale nenašla, šla jsem totiž těmi zadními schody, jak jsou obrazy na schodech :)

V retigovce je jak katedra hv, tak čj ;)

2 vivien-for-ana vivien-for-ana | 2. února 2018 v 14:05 | Reagovat

A s těmi kluky ... no, je to jak říkala Hanka, neví co chcou, přemýšlí dickem i hlavou naráz ... takže to je s takovými typy těžký ...  hlavně pro nás, protože já to třeba dodnes nepochopila a asi nikdy nepochopím (respektive, chápu už, že prostě takoví lidi jsou, ale myslím, že nemůžou být nikdy opravdu od srdce šťastní ... jen povrchně ... a zároveň u toho mohou být citliví jak chtějí - což mnohdy bývají ... - ale to jsou vždy takové záchvěvy přehnané citovosti a pak se chovají povrchně, chladnokrevně -> a my trpíme, protože je nejlepší takovýhle "vztah pro sex" skončit, kord jestli věříš, že z toho jednou bude něco víc než sex .... nebude .... a jestliže je kluk schopný randit s jednou a u toho chrápat s druhou - myslíš, že bude věrný? ... někomu to nevadí, ale mně by to vadilo ... zažila jsem si víc než 3x být součástí "hezounkova" harému a věřit v to, že já jsem ta výjimečná, která ho zlomí .... nezlomí, tihle většinou zůstavají kurevníci navždy ... a ani se za to nestydí ... chápu, že někdo odlišuje sex od lásky, ale to jsou prostě jiný typy lidí ... třeba pro mě je sex jakýmsi vyvrcholením, nebo možná i důkazem lásky .... že to mezi těmi dvěma klape, že jsi sou blízcí nejen myslí, ale absolutně .... je to trochu ujetý, ale já to tak mám a přítel také .... také jsem měla víc chlapů, ale vždycky to byli hezounci, kteří si chtějí jen užívat - a já stále slepě věřila, že je zlomím .... a pak přišel ten můj - také hezounek- a já se ho po předešlých zkušenostech strašně bála, nechtěla si ho pustit k tělu, vázat se ......... měl se mnou hodně práci, než si získal mou důvěru ...... ) .... ale na to si musí přijít každý sám, každý jsme jiní, každý je snílek jiného typu a každému vadí či nevadí, vyhovuje či nevyhovuje něco jiného ..... Nikoho za nic neodsuzuji (ani toho svého prvního frajera, co věděl, že jsem nikoho před tím neměla, a že mu jde jen o to "dlouhodobě se se mnou užívat" .... neodsuzuji dokonce ani to, že chtěl po mě bdsm a zneužíval mé naivity ...  prostě to jací jsme je výsledkem toho, čím jsme si doposud prošli, takže bych asi ani neodsuzovala toho tvého kamaráda s benefity .... prostě kažýd jsme nějaký .... a ono by asi ani nevadilo, kdybys nadále byla tou "kamarádkou s benefity" - ale nevadilo by to tehdy, byla- li by jsi na tom stejně jako on - prostě bys to brala opravdu nezávazně, že si jdeš užít .... ale podle toho, co tu píšeš, tak podvědomě stále věříš, že z toho bude časem něco víc .....

Být tebou, ukončím to, zhubnu natolik, aby slintal a plazil se za tebou ... a pokud ho stále ještě budeš chtít, tak si s ním musíš hrát ty, ne on! Navrch musíš mít ty, jinak ti bude ubližovat ....

Ale třeba se mýlím ;)

3 vivien-for-ana vivien-for-ana | 2. února 2018 v 14:07 | Reagovat

Jinak, držíš se moc krásně! Kdy máš další vážení? :)

4 Enny Enny | Web | 3. února 2018 v 7:45 | Reagovat

♥♥♥Ahojky♥♥♥
K jedálničku a cvičeniu tzí mozem len povedat ze suuuper !!!
Uvidis to sa nejako porobi mozno ta snim osud este tak spoji ze ani nebudes vediet.
Vela stastia ja tiez lovim pracu a bieda ...
To ano niekedy mi je az smutno za tym aka som bola ked som bola mala
♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama