Únor 2018

Day #69

Sobota v 19:47
The most decadent & delicious recipe for Burrata Pizza to even grace your kitchen! Topped with fried basil, red pepper flakes and prosciutto - it's perfect
(pinterest.com)

DAY #68

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkové müsli s vanlkovým sójovým mlékem
OBĚD: zapečené plněné brambory mletým masem s ředkvičkou a rajčaty
SVAČINA: bezlepkový chleba s bylinkovou lučinou
VEČEŘE: Ovofit jahodový

Pohyb: x


Tak jsem to dnes dostala, takže mě pobolívá břicho a jen bych spala. Ale místo spánku jsem byla si dobít opencard. Poté jsem si uvařila oběd, a zadělala na chleba. Měla jsem z tooh fakt strach, protože kynutá těsta jsem dělala asi jen dvakrát, a chleba jsem ještě nikdy nepekla. Ale vše je jednou poprvé. Našla jsem si nějaký recept na netu a trochu ho pozměnila dle sebe a můžu říct, že vyšel skvěle. Bála jsem se, aby to vykynulo, a vykynulo! Nasypala jsem do něj ještě lněná, dýňová a slunečnicová seminka. Mám ze sebe radost. Chleba si tedy budu péct častěji. Tipuji, že tento mi vydrží tak do úterý.
Zítřkem mi taky začíná trochu pracovní maraton, takže se netěším.
Jestli jsem pohnula s bakalářkou? Částečně jsem si udělala nákresy k mému praktickému úkolu, musím to smozřejmě překreslit a doladit, dovymyslet další úkoly, a pak to konzultovat s mým vedoucím práce. Pokud mi to odsouhlasí, můžu začít shánět lino a makat jak mourovatá, abych to stihla vše natiknout a dát tomu formu. Pak to musím otestovat na dítěti a pokračovat v psaní. Co se týče teoretické části,něco maličko jsem dopsala, ale v těch knížkách není nic nového a furt bych se opakovala. Vrhnu se tedy na nějakou jinou kapitolu. Ale nebaví mě to. Jsem zalezlá v posteli a knihy kolem sebe. Je mi vedro, ale když se odkryju, tak mi je zima. Bolí mě břicho. Asi na to dlabu a jdu koukat na deníky :D. A asi si půjdu koupit něco na zub, menstruace si to vyžaduje :D.

Day #68

Pátek v 12:22
Strawberry Balsamic Chia Jam, Goat Cream Cheese & Basil on Sourdough | Cashew Kitchen
(pinterest.com)

DAY #68

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkový cheesecake s granátovým jablkem
OBĚD: 3 vejce na tvrdo s ředkvičkou a rajčaty
SVAČINA: -
VEČEŘE: bezlepkový cheesecake s granátovým jablkem

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 4 (Arms & Abs)
práce (6 h)


Včera jsem si psala směny na březen a zjistila, že absolutně ty povinnosti do školy nestíhám a místo toho, abych něco dělala, tak jen čumím do počítače, a to musí přestat. Takže teď chci vymyslet něco málo, co chci udělat na praktický úkol, a večer, až přijdu z práce, tak si sednu k počítači a napíšu aspoň stránku bakalářky. Spolužačka mi psala, že už má 20 stran. Já? Já mám asi 2. A to to nemá ještě ani hlavu a patu.
Včera jsem (zase) necvičila, tak dnes už jsem se k tomu dokopala, a ještě jsem uklidila byt (zametla, vytřela, utřela prach a tak). Od 3 jdu do práce, tak zkusím stihnout ještě něco do té školy.

Day #66 a #67

Čtvrtek v 10:32
White Chocolate and Mascarpone Berry Tarts
(pinterest.com)

DAY #66

SNÍDANĚ: bezlepkové müsli s vanilkovým sójovým jogurtem
SVAČINA: -
OBĚD: krůtí maso, žampiony a jarní cibulka s kari omáčkou a rýží
SVAČINA: -
VEČEŘE: Raffaelo, zmrzlina Slaný karamel

Pohyb: x

+

DAY #67

SNÍDANĚ: bezlepkové müsli s vanilkovým sójovým jogurtem a banánem
SVAČINA: -
OBĚD: Royal hamburger a hranolky se sladkokyselou omáčkou
SVAČINA: bezlepkový cheesecake s granátovým jablkem
VEČEŘE: krůtí maso s žampiony na kari s rýží; cheesecake

Pohyb: x


Včera jsem to měla trochu hektické, tak jsem se nestihla ozvat. Moc jsem toho nenaspala, furt jsem se budila, rušily mě pod oknem tramvaje, no a prostě jsem byla celkově ko a na můj vkus jsem vstávala moc brzy. A já, když můžu, vstávám třeba v půl 12. Vzala jsem si snídani, což je skvělý pocit vstát, a moci jít rovnou du kuchyně, aniž bych se musela někomu doprošovat. Po snídani jsem odnesla tu hromadu krabic ke kontejnerům a následně jela k mámě ještě pro nějaké věci, které jsem zapomněla. Zpátky se mnou jela mladší sestra, skočily jsme do drogerie pro prací prášek a tak dále. Uvařila jsem oběd, vyhodila ségru, chvilku ležela a pak jsem se chystala na vernisáž. Byla jsem se spolužákem, který byl teď na semestr v Lisabonu, a ještě s jeho kamarádem. Vypili jsme litry vína, protože proč ne? V tomhle jsou vernisáže boží. Alkohol zadarmo! Byli jsme mimochodem na Grafice roku 2017. Já tam potkala svého vedoucího bakalářky, ale podle mě ani neví, že mi nějakou bakalářku vede :D. Šli jsme se ještě podívat do Mramorového sálu, z čehož byli kluci unešení. Když došlo víno..i to červené, tak jsme odešli. Kluci jeli domů a já šla pak ještě na tu oslavu spolužačky ze střední. Byla tam ještě kamarádka, se kterou se vídám furt, ale právě mimo jiné i holky, které vidím třeba jednou za čas, tj. za rok. Pobyla jsem s nimi asi hoďku, hned jsme se tam s jednou holčinou domluvily na tom, že chce ode mě tetování :D.
Při cestě domů jsem se stavila koupit si víno (které jsem stejně nenačala) a něcona zub, když je ten Valentýn, že? Hlavně mít omluvu, proč hřešit :DD!

Dnes se mi spalo lépe, i když mi někdy ve 4 ráno bylo celkem šoufl a vedro. Ten pokoj se hrozně vydýchá, takže jsem si musela otevřít okno. Jenže to pak slyším tramvaje jak kdybych je měla v pokoji. Ale dávám tomu týden a nebudu to vnímat. Půjdu si asi zacvičit a odpoledne chce jet máma na výstavu Mumií, co je na Výstavišti. Pak jsem chtěla jít večer na Black Panthera. Tak já se ozvu ještě v průběhu dne :).
Jo, a váha klesá ♥

Day #65

Úterý v 23:34
(pinterest.com)

DAY #65

SNÍDANĚ: cornflaky s mlékem
SVAČINA: -
OBĚD: -
SVAČINA: -
VEČEŘE: Ovofit jahodový; jahody

Pohyb: x


UŽ BYDLÍM!
8.40 budík
9.00 koupelna
9.15 cesta na tramvaj
9.39 sedíme v autě
9.50 kudy že to jedeme?
10.10 jsme tu
10.11 máme hlad
10.20 nebudu hřešit, dám si kukuřičné lupínky
10.50 jé, to je hezký
10.51 jé, to chci taky
10.59 to musím mít
11.30 prosím, bude to 2800,-
11.58 rychle rychle
12.05 doprdele, nevejde se mi to do jedné krabice
12.45 toho zase je
13.05 hej jsme na cestě
13.45 hotovo, jedu pro kočku
14.10 tak jsme tu
14.15 kam to, kurci, dám?
15.15 takovej bordel
15.16 tak teď tu druhou knihovnu
15.57 ok, teď už jen uklidit ten zbytek
16.30 doprdele, vypadá to tu jak po výbuchu a já musím pryč
17.00 proč tu musím být, když mám v pokoji atomovku?
18.00 ok, jde se nakoupit
18.07 pořebuju stihnout tu drogerku
18.20 bude to 1800,-
18.21 jak to odnesu?
18.22 ty kráso, to nemám šanci odtáhnout
18.23 těžký, těžký, těžký
18.25 už nemůžu
18.26 pauza
18.27 jdu dál
18.28 pauza
18.29 to dám
18.31 tramvaj!
18.35 tak teď už to zvládnu, je to kousek
18.36 to je těžkýýýýýý
18.37 přechod, počkám na zelenou
18.38 zelená
18.39 k********rva
18.39 okey, tak zpátky, sebrat ty jogurty a počkat zase na zelenou
18.40 máte tu, slečno, ještě máslo
18.42 zelená
18.44 přechod překonán
18.50 konečně doma
19.00 lednice plná
21.00 juchů, poslední krabice
21.05 víno, víno, víno, víno
22.50 ještě nebesa a je to
23.00 nádhera!
23.10 a teď napsal na blog


Dneškem jsem ofiko přestěhovaná. Byl to boj. Od 9 jsem vzhůru, snědla jsem toho minimum a za celou dobu jsem se zastavila až teď. Kočka je vystreslá, já jsem vystreslá, ale je hotovo. Celý den jsem strávila vybalováním a děláním z malého pokoje prostorný, ačkoliv toho mám miliardy. A splněno. Pokoj vypadá prostorně a moc hezky, zabydleně a přitom to má šmrnc. Ladila jsem do bílo-hnědé (dřevěné). Policový systém neměli, tak jsem si koupila dvě ty knihovny a dopadlo to skvěle. V Ikee jsem nechala jmění jen za ty blbiny, jako je záclona na nebesa, umělá kožešinka na zem, boxík, závěsný systém na harampádí, snídaňový stolek a nějaké nádobí..jo a svíčky, které mi tu to celé provoněly.
Mezi balením jsem si musela odběhnout do práce na poradu, a rovnou jsem skočila pro nákup, který byl šílený. Nechala jsem tam jen o 1000 méně než v té Ikei. Ale mám slušnou zásobu jídla. Nakoupila jsem si těstoviny, zeleninu, pomazánková másla na pomazánku, věci na cheesecake (jahody jsme ale sežrali k vínu), věci k zítřejšímu obědu, agávový sirup a něco na chleba. Bylo toho hafo. Asi 3 igelitky plus moje taška přes rameno, a do toho jsem táhla ještě prádelní koš, ve kterém jsem měla 5 kilový písek pro kočku. Bylo to tak těžký, že jsem vypadala, že umřu každou chvílí. Nkonec se mi na přechodu jeedna taška rozervala a vše vypadlo, jsem myslela, že se odstřelím na místě. Zítra ještě musím do drogerie pro prací prášek a aviváž.
Večer jsem to dovybalila, zítra už jen musím vyhodit ty krabice všechny, které straší na chodbě. Hezky jsem si to tu zorganizovala a dokonce si udělala i nebesa, což byl můj sen. Bála jsem se, že to tu bude stísněné, ale je tu spoustu místa, i kočka má svůj koutek. Dokonce mám i kde cvičit. Spolubydlící mě seznámil ještě s jeho přítelem, dali jsme si víno a ty jahoy k tomu a povídali si.Je moc fajn, takže super.
Kočka je trochu vyjukaná, ale po pokoji už chodí a byla i jíst a na záchodě, pomalu oťukává zbytek bytu, ale je trochu vyděšená.Myslím, že zítra bude ok. Jsme obě fakt unavený, jsem zralá zalézt do postele a spát, tak si jdu konečně lehnout a pustím si Deníky a půjdu spát.
Zítra jsem dokoupím zbytek a večer jdeme se spolužákem na vernisáž a možná pak jdu spolužačce ze střední na oslavu.

Day #64

12. února 2018 v 22:54
Chocolate chips banana bread
(pinterest.com)

DAY #64

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: -
OBĚD: maqluba (zde)
SVAČINA: -
VEČEŘE: maqluba; 1 mozartova koule

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 4 (Legs & Cardio)
práce (8 h)


Jsem málem umřela dneska při tom cvíču. Přitom to bylo stejné jako minulé pondělí, ale dneska jsem to fakt nějak nedávála, jsem myslela, že umřu, ale dala jsem to :D! Mamky přítel vařil pak mé oblíbené jídlo jakože "na rozloučenou", když se teda zítra stěhuji, tak jsem si pochutnala a vzala i do práce na večeři. Zítra to budu pravděpodobně mít taky. Vlastně nemám ani co jíst, protože jsem si nenakoupila, zdá se mi to zbytečný,když bych to zítra stěhovala zase jinam. Takže si nakoupím až zítra.
Jinak máme v plánu jen dopoledne do Ikei, chci si tam koupit knihovnu a policový systém plus nějaký noční stolek, a nějaké drobnosti (ručník, utěrky, pečící formu na chleba, atd). Tam zas nechám majland. Musím si dát na stranu aspoň 2000, ať si můžu příští měsíc koupit ty klávesy :D. Nechce se mi čekat až na vrácené daně.
Dneska si ale přijdu mega nechutná. Mám před menstruací a přijdu si, jako kdybych měla třeba 1000 kilo a moje nohy byly dva pařezy, na obličeji se mi dělá pupínek a je to grrr. Nesnáším tohle období.

Day #62

10. února 2018 v 22:40
This is pretty.
(pinterest.com)

DAY #62Dneska bez jídelníčku, protože to, jak jsem jedla poslední dva dny vážně není k chlubení :D. Buď jsem nejedla skoro nic, anebo jsem nejedla zrovna tak, jak bych chtěla. ALE! Už se dostávám do finále a bude brzy líp.
Včerejší den jsem byla v práci a přinesla jsem si pár krabic, takže dnešní den se nesl v balicím duchu. Sbalila jsem vše, co vlastně nebudu do úterý potřebovat, a máme naložené celé auto. Upozorňuji, že auto, které slouží k převážení jídel atd. Jak jsem si myslela, že budu mít jen pár krabic, tak to auto je narvané, a to tam nemám postel, stoly a židli. Takže dnes jsem to pobalila, což je sranda oproti tomu snášení do auta. Asi půl hodiny to zabralo, a já byla úplně ko. Takové kardio se jen tak nevidí, ne u mě! Byla jsem T O T Á L N Ě splavená. Odmítla jsem to ještě dneska převážet a vynášet do nového bytu. Na jednu stranu toho nelituju, na druhou stranu jo, protože jsem to mohla mít už za sebou. Teď mám zavřené v autě mé milované kytky, které, doufám, přežijí noc a nezajdou mi.
Zítra mě teda čeká vybalování, ale spolubydlící nebude doma, tak můžu nadávat :D.
Nakonec jsem si i zacvičila páteční Kaylu, protože jsem si řekla, že bych to jídlo měla nějak vykompenzovat. Tak mám ze sebe hned lepší pocit.

Tímto se tedy omlouvám za takovou neaktivitu a nejídelníček. Těším se, až budu v novém. Taky mám spousty nápadů na jídla, a rozhodla jsem se, že si koupím formu na chleba a budu si péct asi chleba, nějaký bezlepkový, protože už nevím, co jíst a chybí mi torchu pečivo :D.

Co říkáte na macrame (to na obrázku)? Přijde mi to jako krásná dekorace a mám v plánu něco pdoobného si do pokoje udělat.

Day #59

8. února 2018 v 1:10
(pinterest.com)

DAY #59

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkové lívance s borůvkovou activií a agávovým sirupem
OBĚD: -
SVAČINA: -
VEČEŘE: hranolky se sladkokyselou omáčkou (McDonald); slaný popcorn

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 3 (Arms & Abs)
práce (3 h)


Večer jsme si užily v plné parádě, a ikdyž jsem to dnes měla hektické, stálo to za to.
Teď si jdu nechat zdát o Christianu Greyi :D!

Zítra mám v plánu něco pobalit, přinesla jsem si z práce 2velké krabice, a kreslit věci k přijímačkám. Odepíšu zítra. ♥

Jinak k téhle písničce jsem si říkala: ta by se tak hodila do 50 odstínů. Včera jsem ji furt poslouchala, ale ani jednou se nekoukala na klip. Heh, dneska zjistim, že je z toho filmu? Nevadí :D.
(jo, už taky vím, že je to i na začátku napsané..:DD)


Day #58

6. února 2018 v 22:21
Whipped Goat Cheese and Blueberry Balsamic Crostini | TheNoshery.com
(pinterest.com)

DAY #58

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkové müsli s mlékem
OBĚD: kuřecí maso na kari se zázvorem s rýží
SVAČINA: Ovofit jahodový
VEČEŘE: Caesar salát

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 2 (Arms & Abs)
práce (6 h)


Je hrozně zajímavé, jak souvisí sebevědomí s tím, jak se cítite ve vlastním těle. Poslední dobou si nepřijdu už tak nechutná jao dřív, už se na sebe můžu do zrcadla podívat. Sice vím, že tam je co zlepšovat, a že ani zdaleka nejsem v cíli, ale vím, že jsem na lepší cestě. Hrozně bych se přála se probudit a mít těch vysněných 55 kilo. Nebo i těch 60 bych klidně zkousla. Ale na druhou stranu vím, že to se to nestane. A že pokud to teď vzdám, nikdy se mi to nesplní. A že kdybych se na to už nevysrala tolikrát, tak už jsem tam mohla dávno být.
Ale to jsem se dostala zase úplně jinam. Chtěla jsem jen říct, že tím, že se cítím lepší a maličko se mám víc ráda, tím víc se směju a nejsem jen uzel nervů.

Spolubydlící mi dnes přinesl klíče, tak můžu o víkendu začít stěhovat. Fuu. Nesnáším to, ždycky to balit a pak vybalovat, a zvyknout si. A je vlastně děsný, že se nikdy necítím doma, naposledy to bylo v bytě, kde jsem vyrostla a žila tam 18 let. A když se mi zdá o nějakém bydlení v souvislosti, že jsem doma, bylo to právě tam. Zvláštní ta psychika. A vím, že nikdy nebudu doma, pokud ten byt/barák nebudu vlastnit a vědět, že je to mé.

Cvičila jsem dnes tedy workout z minulého týdne, a zítra mě čeká podobný, taky zaměřenýna ruce a břišní svaly. Ty mám nejradši, jsou sice bolestivé, ale baví mě ten progress. Jo! A nohy mě dnes nebolely, jen maličko táhly :D. Zítra jsem měla mít volno, nakonec jdu ale do práce na pár hodin. Tak si ráno udělám dobrou snídani, zacvičím si, a půjdu. Večer nás s holkami čeká maraton 50 odstínů šedi, a fakt se těším! Jak na film, tak na to, že si to užijeme. V rámci toho jsem se rozhodla si to udělat jako takový cheat večer, kdy odmítám řešit, že jsem si koupila kýbl popcornu a pepsi :D!

Day #57

5. února 2018 v 20:20
(pinterest.com)


DAY #57

SNÍDANĚ: bezlepkový kakaový cheesecake
SVAČINA: tyčinka s ořechami, brusinky, kokosem a jogurtem; fresh jablko/hruška/mango/banán/maliny
OBĚD: kuřecí maso na kari se zázvorem s rýží
SVAČINA: bezlepkový kakový cheesecake
VEČEŘE: -

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 3 (Legs & Cardio)
80x lehosedy
práce (7 h)


Dám tu kratičký receot na ten cheesecake, abyste se mohly, holky, třeba inspirovat :)

Co potřebujete:
Náplň / vršek
2x polotučný tvaroh
1x Lučina
želatina (za studena)
agávový sirup
1x vanilkový cukr
kakao
pomeranč

Spodek
200-300 g pohankové vločky
kokosový olej
agávový sirup
trochu mléka

Postup jako u klasického cheesu. Vločky jsem smíchala s olejem a trochou sirupu, a aby mi to vytvořilo lepkavou konzistenci, a spojilo se mi to, zakápla jsem to trochou mléka. Kupodivu to drželo :D!
A náplň následovně, smíchala jsem tvarohy (klidně by mohly být i 3 vany) s Lučinou. Tvarohy jsem použila polotučné, na odtučněné výrobky moc nevěřím. Nasypala jsem tam pytlíček vanilkového cukru, ale myslím, že by se to obešlo i bez něj. Ale zas nejsem nějaký magor, co se vyhýbá cukru :D. Nastrohala jsem do toho trochu pomerančové kůry pro aroma.Po smíchání jsem ochutnala, zda je to sladké, a připravila si v hrnečku ten "ztužovač" aka želatinu. Tu jsem pak přimíchala do té směsi. Směs pak rychleji tuhne, takže pracovat rychle. Půlku jsem si oddělila, a nasypala do ní kakao. Na připravený "korpus" jsem pak dala bílou klasickou vrstvu a následně kakaovou.
Navrch jsem nastrouhala trochu hořké čokolády a pomeranče. A voilá, koláč je na světě. Je to fakt mega rychlá záležitost, výborná, a bez lepku, což je pro mě super.

A co k dnešku?
Ráno než jsem odešla do práce, jsem se nasnídala a tááák jsem se na to těšila :D! Pak jsem na frajerku jen v křiváku šla do práce a mrzlana zastávce. To jsem nečekala, že o 2 hodiny déle bude chumelit. A já bez šály. Jen v roláku a ten křivák. Dobrý, co? Asi si o tu chřipku koleduju znovu. Kolem půl 4. jsem dorazila domů, uvařila si oběd a pak mě čekal zápis. Naštěstí tenhle semestr to není nic hrozného. Školu budu mít jen úterky odpoledne, a na zápis jsem neměla na výber z paralalek, takže Hunger Games mě minuly. Jiné semestry jsem si to musela plánovat tak, abych věděla, na co kliknout jako první, aby mito místo nikdo nevyfouknul, takže to bylo vždy boj o život. Kdo by totiž chtěl třeba 2 hodiny, pak 4 hodiny volno, a pak zase 3 hodiny. No ale to nebyl náš boží systém, kdyby se nenaskytl problém. Valné většině se zápis neuznal a museli se zapisovat znovu, což asi nikdo nečekal. Navíc jsem se tam asi od 5 do 7 nemohla dostat, protože to bylo přetížené. Ale před chvílí jsem koukala, a asi mám še ok. Jen čekám, až mi zapíše profesorka známku z jednoho předmětu, který je prerekvizitou dalšího, který mi kvůli nezapsané známce nejde zapsat. Ugh...
Už mám i odcvičeno a teď se plánuju odvalit do postele a čekat na Robinsonův ostrov. Juch. Cvíčo bylo trochu těžší. Kayla tam měla Week 1 a 2 úplně stejný. A teď na Week 3 cviky změnila, a tak to nohy trochu flákaly. Ale snažily jsme se. Jen je cítím..asi to zítra bude bolet. Dala bych si to ještě jednou..možná. Ale nebudu cvok. Vlasy mám ještě zpocené, a ikdyž tammám dnes vela vela cukru, tak myslím, že stačilo! :D Jinak nevážila jsem se. Nechci se demotivovat, že váha neklesá. Však ona půjde. Zvážím se v neděli.

Máte plány na Valentýna? Já se plánuju stěhovat, a večer je vernisáž Grafiky roku, tak jsem psala spolužákovi, zda půjdem. Tak se těším!

Day #56

4. února 2018 v 17:35
Мы нашли новые Пины для вашей доски «berry, fruit, still life».
(pinterest.com)


DAY #56

SNÍDANĚ: jogurt Skyr červený rybíz
SVAČINA: Ovofit třešňový
OBĚD: zapečené těstoviny s uzeným a sýrem
SVAČINA: -
VEČEŘE: bezlepkový kakový cheesecake

Pohyb: 120x lehosedy


Já už nevím, co jíst. Přijde mi to furt dokola, a jediné, co bych mohla jíst pořád, jsou jogurty :D. Teď se mi chladí v lednici cheesecake, tak se na něj mooooc těším.
Celkově mám tenhle víkend takový free. I co se týče pohybu. Max uklízím nebo se jdu projít, ale to mi přijde hloupé počítat do pohybu. Tak aspoň ty lehosedy. Ale celkově zaínám být spokojenější se svým břichem! Už se těším, až si zítra zacvičím Kaylu. Přemýšlela jsem, že si do těch dnů, kdy ji necvičím (cvičí se 3 dny v týdnu) zařadím nějaký její den a budu ho s tím kombinovat, protože na běh venku jsem moc líná a taky nejsem ready na to vystavovat své špeky na obdiv :D!

Za tenhle víkend jsem toho ale moc neudělala. S bakalářkou jsem vůbec nepohnula, prostě mám nějaký blok, a nakreslila jsem jen 2 obrázky z 5. S takovou to nikdy nedodělám ty domácí práce. Jenže jen jeden obrázek trval asi 4 hodiny. Ale za to jsem se stihla kouknout na film Wonder, a je to tááák kouzelný!

Jinak cheesecake jsem dělala z pohankových vloček, a dopadlo to moc dobře!

Day #55

3. února 2018 v 13:56
Nghệ thuật Food photograph - Bí quyết chụp ảnh món ăn lôi cuốn
(pinterest.com)


DAY #55

SNÍDANĚ: bezlepkové müsli s mlékem
SVAČINA: jogurt Skyr meruňkový
OBĚD: 2 vejce na tvrdo; 2 ks bábovky
SVAČINA: -
VEČEŘE: ?

Pohyb: 140x lehosedy

Já mám děsnou chuť na něco nezdravého.
A taky se vám stává, že i když jste nesnědly (zatím) nic zlého, máte už výčitky svědomí? A to stačilo jen na to jídlo pomyslet? Bych si úplně dala burger s hranolkami z mekáče. Ale mega! Jenže vím, že mi to za to nestojí. Váha stagnuje, dokonce tam je 79,4. A je to tím, že jsem poslední 3 dny tomujídlu moc nedala, protože nebyl čas jíst. Musím se v tom zlepšit, protože není mým cílem mít ty jídelníčky prázdné.

A taky mi včera napsal D., jak to dopadlo s pohovorem atd. Následně se mě zeptal, jestli nechci přijet, tak jsem mu odepsala to, co on předtím mně. "Nebudeš mi to věřit, ale nikam se mi nechce." A on že chápe, a nebude mě nutit :D. Blb. Já mám tak náladu na to se pak trmácet ve 3 ráno zpátky domů. Navíc se mě ta chřipka furt drží a dokonce mě i bolelo včera v krku. Tak jsem byla ráda, že žiju a můžu být v posteli. Kdyby se radši vyžejknul a pozval mě někam na normální rande a ne měl ze mě jen rohožku.

Já jdu momentálně, ať nemyslím na ten hambáč, kreslit věci k přijímačkám. Máme udělat 3 cykly. 1 na dané téma, a 2 na libovolné, tak už jeden nápad na libovolné téma mám. Jen mi vadí, že to musí být v elektronické formě, tak to tak nevynikne jako naživo. A pak bych měla psát bakalářku.

Day #54

2. února 2018 v 12:02
CАELII APITII
(pinterest.com)


DAY #54

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkové müsli s mlékem
OBĚD: bezlepkové špagety s boloňskou omáčkou
SVAČINA: -
VEČEŘE: -

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 2 (Full body)
práce (8 h)


Děkuju vám za včerejší rady k mému článku!
Dospěla jsem k podobnému závěru. Jen nutno říct, že zlato mi neříkal za těch 5 let nikdy, i když jsme spolu spali třeba půl roku, možná mu prostě jen šiblo. A taky mu ta kolegyně "dala košem". Napsala mu, že se musí soustředit na školu a volejbal, a mně pak řekla, že mu něco napíše, tak jsem jí prosila, hlavně aťmu nepíše něco jako že se k sobě hodíme atd, že bude akorát zle.Tak mi slíbila, že mu ted nic psát nebude. Ještě to by mi chybělo.

Z té práce se mi ozvali, že mě neberou, že potřebují člověka, co má zkušenost s administrativou a umí perfektně anglicky, což já nejsem :D. Nejsem špatná, to ne, ale evidentně nejsem to, co chtějí. Ale upřímně? Za prvé jsem ani nečekala, že by mě vzali, to po tom prvním pohovoru jsem měla úplně jiné pocity, a za druhé jsem si i přála, aby mě odmítli, protože se mi to prostředí moc nelíbilo. Takže lov na práci jde dál. Zkusím se porozhlédnou spíš po něčem ve svém oboru :).

Včera jsem byla nucena vylézt z postele a dojít si nakoupit, protože jsem neměla co jíst. A hlavně jsem potřebovala nový šampon na vlasy, po tom, co používám (z Yves Rocheru) se mi začaly dělat lupy. Tak jsem si koupila normálně drogerkový Pantene a rovnou i masku na vlasy, a ty jo, mega rozdíl :D! Hned jsou ty vlasy lesklejší a zářivější. Možná jsem byla na přírodní kosmetice moooc dlouho. Ten šampon používám už přes rok a půl.

A mimo jiné jsem včera chtěla psát bakalářku, ale počítač si řekl něco jiného. Takže jsem si jen kreslila a koukala na Nekonečný příběh. Ta pohádka má úplně jiný rozměr než v dětství :D!

Day #53

1. února 2018 v 12:44
donuts
(pinterest.com)


DAY #53

SNÍDANĚ: Milko jogurt čokoládový 0% tuku
SVAČINA: -
OBĚD: -
SVAČINA: -
VEČEŘE: bezlepkové špagety s boloňskou omáčkou

Pohyb: 130x lehosedy


Holky, já včera měla docela jak z praku. S kamarádkou jsme se sešly v 8 pod koněm a šly rovnou do Nebe, a do 9 mají happy hours. Tak jsme si nejdřív objednala každá jeden, pak druhé kolo, a pak byly poslední objednávky a to jsme si každá nabrala 3 drinky. A vzhledem k tomu, že jsem naposledy jedla v těch 5, tak to do me u toho 3. drinku hrozně nalezlo :D. Ale skvěle jsme se pobavily, naplánovaly snad celou budoucnost a tak.
To přeháním, ale domluvily jsme se, že půjdeme někam i tancovat, že pojede se mnou do Londýna, že bychom v září mohly s kamarádkami do Barcelony, no znáte to, babské tlachy.
V půl 4. jsem se vzbudila a bylo mi fakt mizerně, musela jsem jít na záchod se nadopovat studenou vodou, a vstala jsem až teď někdy v půl 12. Naštěstí kocovina odezněla. Ale čím jsem starší, tím je to horší. Kamarádka dopadla obdobně, a na to, že jsme dorazily obě před půlnocí domů, tak se cítíme jak kdyby nás něco přejelo :D.


A teď věc druhá, můj milý D.
Včera jsem myslela, že mi z něj exploduje mozek. Ale fakt. Já vám tady hodím tu konverzaci s mým následným komentářem, a chci váš názor :D!

D: Protože ti musím dát za pravdu. Neměli bychom si přátelství komplikovat sexem. :P Minule to sice bylo fajn, ale nemůžeme to opakovat. A ještě než mě začneš linčovat, Ty jsi s tím přišla jako první :D.
J: Proc ne? :DD Co ti svihlo? :D V tom případě potřebujeme rozlučkový sex ale :D!
D: :DD
J: Souhlasíš, co?
D: Nesouhlasím :D :P.
J: Achjo
D: K čemu by Ti byl rozlučkový sex? Akorát by si pak chtěla víc a víc.:P
J: Abych si to užila naposledy :D.
D: Minule jsi si to snad neužila?
J: Užila, ale to jsem netušila, že je to naposled, žejo. To má pak úplně jinou hodnotu :D!
D: Jo taaaaak :D.
.....
D: A čím by jsi mě chtěla svádět? To stále nevím:D.
D: Hmmm?
J: To by se vymyslelo, neodpověděl si, zda můžu cokoliv :P
D: Pokud nikdo nepřijde o život a nic nezničíš, pak můžeš v rámci těchto podmínek cokoliv :D.
J: Tak jsem to samozřejmě nemyslela, že jo :D. Jen abych neudělala něco, co bys považoval za překročení mezí.
D: To nelze říct, když nevím, čeho všeho jsi schopná :D.
J: Neboj, neznásilním tě!
D: A co tedy plánuješ?
J: Dobrovolné znásilnění, což už není znásilnění.
D: Začínám se bát. A kdy že to plánuješ?
J: Abych náhodou nedorazila ještě dneska :D.
D: Nevím, co máš v plánu, ale tady jsi poměrně dost limitována :D. Jak hlasitostí, tak místem :D.
J: Tak to musíš ty ke mně, že? Já budu doma za půl hodiny, když vyrazíš teď, tak ty taky.
D: Nebudeš věřit, ale nikam se mi nechce :DD.
J: No, a já bych klidně přišla :D.

----teď dávejte pozor, nastane zlom!-----

D: Já ale stále neím, co by mě čekalo. Kdyby to měla být pořádná masáž, prosím. Tu bych si nechal líbit. Rozprostřu tu na zemi deku a budu se rozplývat :DD.
J: Fajn, hoď dolů matraci :D
D: Zlato, tu dolů nedám. A už jsem Ti i vysvětloval, proč to nejde.
J: Když sundáš matraci, praksne postel? :DD (minule mi říkal, že ta postel unese už jen jednoho člověka, že mu praskají ty nosné opěry)
D: Je vidět, že mě vůbec neposloucháš....
J: Cooo? Nevím, co myslíš tím "proč to nejde". Jestli myslíš matraci nebo sex mezi námi dvěma. Musíš mluvit narovinu.
D: Teď už obojí. Nejezdi.
J: Ok
J: Nějak jsem se ztratila v tom, co jsem řekla/napsala špatně.
D: To je jedno. Zůstaneme u toho, že si nebudeme kazit přátelství sexem. I bez něj si snad rozumíme,ne?
J: Jasně, že rozumíme. Snad si nemyslíš, že se s tebou bavím jen kvůli tomu.
D: Nemyslím. Kdyby ano, nebavíme se spolu vůbec, zlato.

---pak jsem mu psala, že ho mám ráda prostě jako člověka atd, ne kvůli sexu, a on že ho to potěšilo--

No, a potom mi psal v půl 3. jestli spím. Já si to přečetla někdy ve 4 a píšu mu, že to tak bývá ve 3 ráno. A ona začal normálně odepisovat, a pak mi píše, že nemůže usnout, a že myslí na to, jak jsem ho párkrát před spaním drbala na zádek a že to nekončilo jen tím. A rozjel jeho klasické, co by bylo kdybych byla teď vedle něj. Já mu odepsala: Dobrou, Dane. A on pokračoval :D?

Nestíhám ho. Jestli se mnou nechce spát,protože chce randit s tou kolegyní, fajn, dobře, ale ať nedělá tohle? To jsou obraty o 180 stupňů, prostě. A ještě jak mi píše to "zlato". Vždyť to nikdy nedělal, co se to naučil. Omg.
Jestli máte někdo vysvětlení, sem s tím. Ale já končím, nebudu reagovat na žádné jeho sexuální zprávy, a budu se s ním bavit normálně, na tohle já nemám. Jestli něco chce, tak mi to bude muset říct přímo.