Únor 2018

Day #79

27. února 2018 v 18:36
A green sandwich bursting at the seams with herbed goat cheese, avocado, alfalfa, and more. /

DAY #79

SNÍDANĚ: Milko jogurt čokoládový
SVAČINA: celozrnné racio chlebičky
OBĚD: celozrnné racio chlebíčky
SVAČINA: -
VEČEŘE: kuřecí vývar; hummus s chlebem Lavaš

Pohyb: práce (5 h)


Omlouvám se. Jak je ta šílená zima, mám chuť být jeen v posteli a nic nedělat. Navíc jsem teď byla furt v práci. Nechce se mi ani psát na blog a zabít tím hodiny času. Teď se mi taky teda, popravdě, nechce. Takže odepíšu až někdy večer, až se trochu zahřeju. Ani jsem ještě nevcičila Kaylu, ale tak zítra je taky den, žejo.
Ráno jsem byla v práci a od půl 2. ve škole, měla jsem tam být do pů 9., ale zdejchla jsem se, protože mě bolí v krku a chci do postele. Jestli budu nemocná, jdu se zahrabat. A to jen díky práci, máme stánek hned u dveří a máme tam asi 10 stupňů, jako šílený.

No, já si půjdu uvařit čaj a koukat na film, a pak asi spát, zítra musím do druhé práce..Achjoo. Nebojte se ale nic, večer a maximálně nejpozději zítra všem odepíšu. ♥

Day #75

23. února 2018 v 20:19
(pinterest.com)

DAY #75

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: -
OBĚD: -
SVAČINA: -
VEČEŘE: bezlepkové špagety "carbonara" se smetanou

Pohyb: práce (6 h)


Já ty vstávačky ráno dost silně nedávám, jsem večer pak ta ko, že bych šla teď hned spát. Na cvičení dneska dlabu, nějak na to nemám energii a na nějaký hopsání je pozdě, tak alespoň budu mít pohyb zítra. Co jsem přijela z práce někdy po 4. hodině, tak jsem si uvařila, a pak se vrhla na opravování mých tetování. Srdíčko na prsteníčku mi totiž vypadalo a bylo potřeba obtáhnout. A zkusila jsem vystínoat ruce, so mám na paži, ale mám jen jednu, je to totiž makačka. Jen jedna ta mini ruka mi zabrala asi 2 hodiny času. Tak pokračování někdy jindy.

Vlezla jsem dnes do H&M, což byla chyba, neb jsem tam zase nechala přes 500. Koupila jsem si tričko, který je jednoduchý, ale krásný. A hlavně jsem si koupila šaty! Já! Mám totiž jen jedny černý takový klasickýho střihu, které jsem tahala celé léto, tak teď jsem si koupila v královské modré podobného střihu a sluší mi. V létě mi budou slušet určitě ještě víc, přeci jen budu mít snad už pod 70 kilo. Když jsem u té váhy, moc se mi nehýbe, přes mences mi to stouplo nahoru, a teď zase klesá, tak se asi prostě zvážím až 28., a nebudu to hrotit. Ale chtěla jsem říct něco jiného. Fňukám tu, jak se mi to moc nehýbe, ale když se kouknu, kolik mám dole od začátku, tak je to dost. A můžu na sebe být možná i trochu pyšná.

Day #74

22. února 2018 v 23:40
(pinterest.com)

DAY #74

SNÍDANĚ: pohanková kaše s banánem
SVAČINA: -
OBĚD: -
SVAČINA: -
VEČEŘE: Big Tasty bacon s hranolkami

Pohyb: lehosedy 110x


Ti, co četli můj blog už v prosinci, kde jsem psala o tom, jak mě máma nazvala bečkou i ví, že jsem tam psala, jak jsem kdysi v 15 letech trpěla bulimíí, ikdyž ne nějak rapidně, a dařilo se mi to skrývat. Chodila jsem zvracet třeba jen 1x týdně, což se pak zvyšovalo i na 4x týdně. Buď potichu doma, nebo jsem chodila ven. Ale už jen málokdo ví, že tím trpím stále.

Bohužel všechny, co jsme si tímhle prošly víme, že tohohle se nezbavíme. Nezvracíme třeba i dva roky a myslíme si, že je to už za námi. Ale ono stačí opravdu málo a spadnete do toho znovu. Není to něco, co zmizí a už se to nevrátí. Taky můj nedávný článek pod názvem Drop #8 byl celý o tomhle. Pár z vás mi psalo, že je to děsí. Co tím chci ale říct, že je to už pár týdnů, co v tom plavu. Možná víc než pár týdnů, asi už přes měsíc a půl, možná dva. Není to denně. Jsou lepší dny. Ale jsou i horší dny. Můžeme si říkat neustále dokola, že je to špatné, že to porazíme, že bude líp. Jednou šlápnete vedle, a jste zase zpátky. Ono totiž co je víc jednodušší, než to ze sebe dostat? Jenže takhle nemůžete fungovat věčně.

Dneska jsem si dovolila si dát tuhle večerní prasárnu, protože jsme s kolegou z práce o tom mluvili, že bychom si dali něco takového, tak si říkám, proč ne? Poslední hřešení v tomhle měsíci, to zvládnu. Snědla jsem si to a koukala u toho na deníky. Jenže po 5 minutách to přišlo. Bylo mi zle. Zle ze sebe, zle od žaludku. Dalších 5 minut jsem přesvědčovala samu sebe, že to dokážu, že jsem si to, doháje, dovolila. Nešlo to. Šla jsem na záchod. Zamkla se. Sepnula vlasy. A už to šlo. Nejsem tak dokonale zběhlá, že bych to zvládla bez prstů. Ale dneska to ze mě šlo skoro samo. Co mě ale vyděsilo byla ta trocha krve, co tam byla. Sice nepatrně, ale byla. Zkusila jsem to znovu a zjistila, že už nemám co zvracet. Pak jsem se viděla v zrcadle. Totálně opuchlý obliček, červený obličej, zalité oči slzami a celé červené. Malé červené a viditelné tečky po celém obličeji, hlavně na víčkách. Vsadím se, že zítra budu vypadat otřesně. Nejhorší je ale ten pocit jak citím, že mám obličej opuchlý. Ale dneska mě bolí i žaludek víc než jindy.

Tohle není téma, o kterém se mi snadno píše. Anonymita mi umožňuje se svěřit. Kamarádce bych tohle nikdy neřekla, nikomu bych to neřekla. Ač už si to chci přiznat nebo ne, stydím se za tuhle slabost. Ve 14 se tím holky možná chlubí, ale mně bude 23 let a chovám se jak puberťačka. A nepíšu to proto, abych slyšela o vás, že mě litujete, nebo že to bude lepší. Já vím, že bude. Ale taky vím, že budou i horší dny. Vím, že tohle budu mít celý život. Pro mě je důležité nešlápnout vedle, držet se zdravého jídla. Pak nemám totiž nutkání takhle vyvádět. Ono buď musíte žít 100% podle režimu, nebo se na to vykašlat úplně a jídlo vůbec neřešit. Žádná zlatá střední cesta.

Říkám si, co by na to řekla máma. Kdyby věděla, že jsem do toho spadla znovu hlavně kvůli ní. To mi psala asi někdy v lednu, když jsem jela do centra, jestli jsem zvracela, že něco cítí na záchodě. Tak píšu, že ne, proč? (lhala jsem samosebou) A ona, že doufá, že nejsem bulimička. Tak jsem jí odepsala, že fakt ne a vysmátý smajlíky. Jak snadno mi uvěřila..
No nic, to je jen k tomuhle..taková moje noční úvaha. Potřebovala jsem se z toho vypsat.


Pár z vás mi tu psalo ohledně D, že moc nevíte, jak to máme. Není to můj ex, kéž by. V stručnosti. Známe se 5 let. On mě chtěl, já ho odehnala. Pak to zkusil znovu, já ho odmítla. Pak jsme se začali zase vídat, když měl děvče, normálně jako kamarádi. Pár krát jsme byli u něj,povídali si. Jednou jsme jeli k němu na statek, kdy jsme spolu něcomálo měli. On mi pak napsal, že nemůžeme být kamarádi. Po 3 měsících se ozval, že chce býtkamarád a jestli mu můžu odpustit. Já zrovna v té době někoho měla, ale viděli jsme se několikrát. Vždy tu pro mě byl, když jsem měla špatné chvíle v tom mém vztahu. Někdy na před Silvestrem jsme se spolu poprvé vyspali. Pak se vracela máma ze zahraničí a on byl takovou mojí oporou. Pak si někoho našel, s tou se rozešeli a zase psal mně a my spolu začalispát třeba tak 2x do měsíce. Já se do něj zamilovala trochu víc než kdy předtím. Pak jsme šli s partou na bowling, kde pracuje, ale on zrovna jel domů, a napsal, že kdyby tam byla nějaká moje hezká kolegyně, zdržel by se. Já nevydržela a druhý den mu napsala, jestli bychom mohli být někdy víc než jen přátelé, a on, že ne, že ta jiskra dávno vyprchala. Já mu na to neodepsala asi měsíc a pak se mu ozvala jak se má. A on, že ok, a jestli už jsem se smířila s tím, co mi napsal. A já že jo, že v pohodě, ale že srdce lámat umí. Bylo tomyšlené ze srandy. On se naštval. Napsal mi, že to snad nemyslím vážně, že já ho odmítla, vícekrát. A že to hážu na něj? Že se mnou už nechce být v kontaktu. Já si ho všude smazala, abych mu nemohla napsat. Po měsíci nebo víc jsem nevydržela a chtěla mu napsat. Bohužel jsem neměla žádný kontakt, jen adresu, tak jsem mu napsala dopis, kde se omlouvám atd. On se mi do týdne ozval, že mi odpouští a že jsem ho překvapila. Tak jsme se viděli, pak spolu zase začali spát. Vždy si jednou za měsíc napíšeme. Je to furt dokola, takový zmatený. Nedávno jsem hoseznámila s kolegyní z práce, se kterou mu to nevyšlo. My spolu pak spali, a on mi druhý den na to napíše, že mám pravdu, a neměli bychom sexem komplikovat přátelství. A druhý den už mizase píše, co by se mnou dělal, pak mě 2x zval k sobě a já 2x odmítla. Až asi 4 dny zpátky se ozval jak se mám a co dělám. Tak přijel večer ke mně a šli jsme spát asi až v 7 ráno. A zase se o něco snažil.
Já vím, že mě využívá jen k sexu. A možná jsem pro něj kamarádka, ale vím, že ne víc. Jenže vysílá tak zmatený signály, že nevím, cosi myslet. Třeba když mi řekne, že musíme zajít třeba někam do divadlo. Nebo když ležíme v posteli a on mě prostě jen obejme. Buď si neuvědomuje, co dělá, nebo sám neví, co chce. A nebo je to celé jeho taktika.
Já ho mám fakt ráda. Občas si říkám, že jsem do něj zamilovaná. Pak zase že ne, že si ani nechci představit, že bychom spolu měli chodit. Pak mi ta kolegyně řekne, že bychom se k sobě hrozně hodili.
Zkrátka cítím, že já pro něj nejsem to, čím je on pro mě. Ale chci ho nemít v mém životě? Možná? Sama nevím. Na jednu stranu tuším, že by mě to ze začátku hrozně ničilo, ale za měsíc nebo dva už bych to neřešila, parkrát si posteskla,ale asi by mi bylo líp. Ale tajně bych si přála, aby se mi ozval. Jenže to by on neudělal. Já vlastně nevím, proč s ním ztrácím čas. Možná chci jen něco, co mít nebudu, a proto mě to tak táhne. Co kdyby mě chtěl? Třeba bych zase couvla. každopádně když to takhle píšu, tak je z toho dost očividné, že on to se mnou nijak než jako "kámoška na sex" nemyslí.
Taky se v sobě nevyznáte? Já teda extrémně.


Kdo to přečetl celé, je fakt génius.

Day #73

21. února 2018 v 20:53
Apple, Tahini Toast with Honey & Thyme
(pinterest.com)

DAY #73

SNÍDANĚ: bezlepkové müsli s vanilkovým sójovým mlékem
SVAČINA: -
OBĚD: bezlepkové müsli s vanilkovým sójovým mlékem
SVAČINA: -
VEČEŘE: slaný popcorn

Pohyb: Kayla Itsines Week 1 (Arms & Abs)


Jsem včera umřela a vzbudila se až dnes v půl 11. Cool, co? Tak jsem se odhodlala si zacvičit a umýt si hlavu. A taky jsem si tu trochu pouklidila. No, a potom jsme jeli se spolubydlícím do kina na Black Panthera. Konečně! A stálo to za to. Jinak se nedělo vlastně nic zajímavého. Včera večer jsem měla docela breakdown, kdy jsem si vylila srdíčko do deníku. A pak jsem se koukala na video od samirathepretty (zde). Neřekla nic, cobych nevěděla, ale ono to stačí slyšet. I když to víte, nechcete si to připustit, pak to slyšíte od někoho jiného a vrtá vám to hlavou.
Takže co mám děla?
a/ Nechat Daniela žít svým životem a nepsat mu, a až se mi ozve, ignorovat ho?
b /Nebo mu napsat, že nemůžeme být kamarádi, protože pro mě vždy bude něčím víc?
c/ Nebo to nechat jak to je?

Day #72

20. února 2018 v 22:59
This white bean salad with bacon and arugula is a bold and tangy gluten free dinner. It's easy and hearty, and ready in just 25 minutes. #whitebeans #glutenfree #bacon #quickandeasy #recipe #grainfree #realfood #wholefoods
(pinterest.com)

DAY #72

SNÍDANĚ: bezlepkové müsli s vanilkovým sójovým mlékem
SVAČINA: ořechová tyčinka (jogurt, pistácie, brusinky, lískový ořech,mandle, kokos)
OBĚD: -
SVAČINA: -
VEČEŘE: Caesar salát

Pohyb: práce (13 h)


Dnes pohyb žádný, byla jsem od 8 do půl 10 v práci, takže jsem ko. Vypadla holka na odpolední, tak jsem tam byla do 5 sama. Jinak jsem rovnou po práci jela pro mého miláčka. Takže už ji mám doma, a hned mám takový plnější pocit na srdci. Ach ti naši mazlíci. Teď se jdu natáhnout a koukat.
A celý den přemýšlím nad D. Na jednu stranu si říkám, jak ho neechci ztratit, a nad ruhou stranu si říkám, že bych ho měla nadobro odstřihnout ze života, že mi akorát motá hlavu a vždy k němu budu něco cítit, pokud se bude chovat tak, jako do teď. Hmmm.

Děkuju mimochodem za reakce na mojí proměnu z roku 2015 :D. Doufám, že to zase dokážu a tentokrát i líp! Jinak den 72? Pamatuju si ještě na ten den 1, kdy jsem začínala a nevěřila, že to zvládnu tak dlouho.

Day #71

20. února 2018 v 0:13
pin☼zanaml
(pinterest.com)

DAY #71

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkové müsli se sójovým vanilkovým jogurtem
OBĚD: bezlepkové špagety s mletým masem a sladkokysleou omáčkou
SVAČINA: banán, jogurt Milko borůvkový 0% tuku
VEČEŘE: bezlepkové špagety s mletým masem a sladkokysleou omáčkou

Pohyb: Kayla Itsines Week 1 (Legs & Cardio)
práce (8 h)


Jsem si říkala, jak přijdu domů a půjdu hned spát.
To jo.
To víš že jo.
V kolik jsem přišla domů? V půl 10.
Kolik je teď? Půlnoc.
Co dělám? No jasně, nespím :))))).

Snědla jsem si véču a koukala na deníky, dala sprchu a teď si brouzdám po netu. Zítra si jedu pro číču, chybí mi tu, a to jsme bez sebe jen zatím druhou noc :D! Dneska jsem byla celkem naštvaná, protože jsem zjistila, že mám na březen asi jen 80 hodin. A pro mě, která dělá přes 120 hodin je tu kurevsky málo. Uvidím, jak to celé dopadne. Kdyžtak se uskromním. Napsala jsem si ještě směny do knihovny ve škole a říkám si, že to spojím s bakalářkou, že budu chodit do studovny a do dílny tisknout.

Zapojila jsem do pc disk se starými fotkami a kochám se. Přjde mi, že tu postavu mám skoro furt stejnou x let. Ale našla jsem své fotky, které jsem nafotila v roce 2015, kdy jsem začala cvičit Kaylu, a říkám si, že bych se mohla pochlubit atřeba vás namotivovat. Lituju do teď toho, že jsem to nevydržela. Mohla jsem být úplně jinde. Na fotkách vlevo mám tuším 83 kilo. Na fotkách vpravo asi 69. Škoda, že dnes vypadám spíš jako na té první fotce. Dneškem jsem mimojiné i začala 1. měsíc Kayly (resp. druhý, ale ten první je takový pre..tedy takový návyk pro tělo). Jen co mi skončí menstruace vyfotím se, ať mám fotky pro porovnání.
Day #70

19. února 2018 v 11:31
quesadillas.
(pinterest.com)

DAY #70

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: -
OBĚD: zapečené plněné brambory mletým masem a s rajčaty
SVAČINA: bezlepkový chleba s bylinkovou lučinou a granátovým jablkem
VEČEŘE: bezlepkový chleba s bylinkovou lučinou

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 4 (Full body)
práce (8 h)


Ahojky děvčata.
Píšu zpětně včerejší den, protože jsem to nějak nezvládla včera. Ráno se mi ozval D. jak se mám a kdy se uvidíme. Tak jsem ho pozvala k sobě. Přijela jsem v půl 10. z práce a on přijel na 10., takže čas napsat na blog vlastně nulový. Zhrozil se nad mým notebookem, a začal na něm něco dělat, odinstalovávat nějaké programy a bůhví co, já tomu prd rozumím. Takže nad tím strávil čas, a teď nekecám, do 6 do rána. Víte co, já si myslela, jak ho v maximálně ve 12 vykopnu, zalezu si, pustím deníky, a půjdu spát. Tak jsem šla spát v půl 7. ráno. Ale ok, vyspím se ve středu. Četli jsme si tu naše staré konverzace z doby, kdy jsme se seznámili, vlastně před pár dny to bylo 5 let, co se známe, a fakt se zasmáli nad tím, že jsme furt stejní.

Na jednu stranu mě štve, že jsem se nevyspala, protože jsem od 10 vzhůru, abych taky stihla, co potřebuju. Na druhou stranu to bylo moc fajn, aspoň jsem tu nebyla sama, totiž já včera dopoledne odvezla kočku mamce, protože ji chtěli na pár dnů na hlídání, když jsem teď v práci. A je to tu smutný, že když přijdu, nečeká mě moje cácora. Ale to je jen můj kočičí mateřský stesk :D.

Já napíšu jetě večer, ale tentokrát dnešní den a jídelníček, tak zatím pa, kočky :)

Day #69

17. února 2018 v 19:47
The most decadent & delicious recipe for Burrata Pizza to even grace your kitchen! Topped with fried basil, red pepper flakes and prosciutto - it's perfect
(pinterest.com)

DAY #68

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkové müsli s vanlkovým sójovým mlékem
OBĚD: zapečené plněné brambory mletým masem s ředkvičkou a rajčaty
SVAČINA: bezlepkový chleba s bylinkovou lučinou
VEČEŘE: Ovofit jahodový

Pohyb: x


Tak jsem to dnes dostala, takže mě pobolívá břicho a jen bych spala. Ale místo spánku jsem byla si dobít opencard. Poté jsem si uvařila oběd, a zadělala na chleba. Měla jsem z tooh fakt strach, protože kynutá těsta jsem dělala asi jen dvakrát, a chleba jsem ještě nikdy nepekla. Ale vše je jednou poprvé. Našla jsem si nějaký recept na netu a trochu ho pozměnila dle sebe a můžu říct, že vyšel skvěle. Bála jsem se, aby to vykynulo, a vykynulo! Nasypala jsem do něj ještě lněná, dýňová a slunečnicová seminka. Mám ze sebe radost. Chleba si tedy budu péct častěji. Tipuji, že tento mi vydrží tak do úterý.
Zítřkem mi taky začíná trochu pracovní maraton, takže se netěším.
Jestli jsem pohnula s bakalářkou? Částečně jsem si udělala nákresy k mému praktickému úkolu, musím to smozřejmě překreslit a doladit, dovymyslet další úkoly, a pak to konzultovat s mým vedoucím práce. Pokud mi to odsouhlasí, můžu začít shánět lino a makat jak mourovatá, abych to stihla vše natiknout a dát tomu formu. Pak to musím otestovat na dítěti a pokračovat v psaní. Co se týče teoretické části,něco maličko jsem dopsala, ale v těch knížkách není nic nového a furt bych se opakovala. Vrhnu se tedy na nějakou jinou kapitolu. Ale nebaví mě to. Jsem zalezlá v posteli a knihy kolem sebe. Je mi vedro, ale když se odkryju, tak mi je zima. Bolí mě břicho. Asi na to dlabu a jdu koukat na deníky :D. A asi si půjdu koupit něco na zub, menstruace si to vyžaduje :D.

Day #68

16. února 2018 v 12:22
Strawberry Balsamic Chia Jam, Goat Cream Cheese & Basil on Sourdough | Cashew Kitchen
(pinterest.com)

DAY #68

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkový cheesecake s granátovým jablkem
OBĚD: 3 vejce na tvrdo s ředkvičkou a rajčaty
SVAČINA: -
VEČEŘE: bezlepkový cheesecake s granátovým jablkem

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 4 (Arms & Abs)
práce (6 h)


Včera jsem si psala směny na březen a zjistila, že absolutně ty povinnosti do školy nestíhám a místo toho, abych něco dělala, tak jen čumím do počítače, a to musí přestat. Takže teď chci vymyslet něco málo, co chci udělat na praktický úkol, a večer, až přijdu z práce, tak si sednu k počítači a napíšu aspoň stránku bakalářky. Spolužačka mi psala, že už má 20 stran. Já? Já mám asi 2. A to to nemá ještě ani hlavu a patu.
Včera jsem (zase) necvičila, tak dnes už jsem se k tomu dokopala, a ještě jsem uklidila byt (zametla, vytřela, utřela prach a tak). Od 3 jdu do práce, tak zkusím stihnout ještě něco do té školy.

Day #66 a #67

15. února 2018 v 10:32
White Chocolate and Mascarpone Berry Tarts
(pinterest.com)

DAY #66

SNÍDANĚ: bezlepkové müsli s vanilkovým sójovým jogurtem
SVAČINA: -
OBĚD: krůtí maso, žampiony a jarní cibulka s kari omáčkou a rýží
SVAČINA: -
VEČEŘE: Raffaelo, zmrzlina Slaný karamel

Pohyb: x

+

DAY #67

SNÍDANĚ: bezlepkové müsli s vanilkovým sójovým jogurtem a banánem
SVAČINA: -
OBĚD: Royal hamburger a hranolky se sladkokyselou omáčkou
SVAČINA: bezlepkový cheesecake s granátovým jablkem
VEČEŘE: krůtí maso s žampiony na kari s rýží; cheesecake

Pohyb: x


Včera jsem to měla trochu hektické, tak jsem se nestihla ozvat. Moc jsem toho nenaspala, furt jsem se budila, rušily mě pod oknem tramvaje, no a prostě jsem byla celkově ko a na můj vkus jsem vstávala moc brzy. A já, když můžu, vstávám třeba v půl 12. Vzala jsem si snídani, což je skvělý pocit vstát, a moci jít rovnou du kuchyně, aniž bych se musela někomu doprošovat. Po snídani jsem odnesla tu hromadu krabic ke kontejnerům a následně jela k mámě ještě pro nějaké věci, které jsem zapomněla. Zpátky se mnou jela mladší sestra, skočily jsme do drogerie pro prací prášek a tak dále. Uvařila jsem oběd, vyhodila ségru, chvilku ležela a pak jsem se chystala na vernisáž. Byla jsem se spolužákem, který byl teď na semestr v Lisabonu, a ještě s jeho kamarádem. Vypili jsme litry vína, protože proč ne? V tomhle jsou vernisáže boží. Alkohol zadarmo! Byli jsme mimochodem na Grafice roku 2017. Já tam potkala svého vedoucího bakalářky, ale podle mě ani neví, že mi nějakou bakalářku vede :D. Šli jsme se ještě podívat do Mramorového sálu, z čehož byli kluci unešení. Když došlo víno..i to červené, tak jsme odešli. Kluci jeli domů a já šla pak ještě na tu oslavu spolužačky ze střední. Byla tam ještě kamarádka, se kterou se vídám furt, ale právě mimo jiné i holky, které vidím třeba jednou za čas, tj. za rok. Pobyla jsem s nimi asi hoďku, hned jsme se tam s jednou holčinou domluvily na tom, že chce ode mě tetování :D.
Při cestě domů jsem se stavila koupit si víno (které jsem stejně nenačala) a něcona zub, když je ten Valentýn, že? Hlavně mít omluvu, proč hřešit :DD!

Dnes se mi spalo lépe, i když mi někdy ve 4 ráno bylo celkem šoufl a vedro. Ten pokoj se hrozně vydýchá, takže jsem si musela otevřít okno. Jenže to pak slyším tramvaje jak kdybych je měla v pokoji. Ale dávám tomu týden a nebudu to vnímat. Půjdu si asi zacvičit a odpoledne chce jet máma na výstavu Mumií, co je na Výstavišti. Pak jsem chtěla jít večer na Black Panthera. Tak já se ozvu ještě v průběhu dne :).
Jo, a váha klesá ♥

Day #65

13. února 2018 v 23:34
(pinterest.com)

DAY #65

SNÍDANĚ: cornflaky s mlékem
SVAČINA: -
OBĚD: -
SVAČINA: -
VEČEŘE: Ovofit jahodový; jahody

Pohyb: x


UŽ BYDLÍM!
8.40 budík
9.00 koupelna
9.15 cesta na tramvaj
9.39 sedíme v autě
9.50 kudy že to jedeme?
10.10 jsme tu
10.11 máme hlad
10.20 nebudu hřešit, dám si kukuřičné lupínky
10.50 jé, to je hezký
10.51 jé, to chci taky
10.59 to musím mít
11.30 prosím, bude to 2800,-
11.58 rychle rychle
12.05 doprdele, nevejde se mi to do jedné krabice
12.45 toho zase je
13.05 hej jsme na cestě
13.45 hotovo, jedu pro kočku
14.10 tak jsme tu
14.15 kam to, kurci, dám?
15.15 takovej bordel
15.16 tak teď tu druhou knihovnu
15.57 ok, teď už jen uklidit ten zbytek
16.30 doprdele, vypadá to tu jak po výbuchu a já musím pryč
17.00 proč tu musím být, když mám v pokoji atomovku?
18.00 ok, jde se nakoupit
18.07 pořebuju stihnout tu drogerku
18.20 bude to 1800,-
18.21 jak to odnesu?
18.22 ty kráso, to nemám šanci odtáhnout
18.23 těžký, těžký, těžký
18.25 už nemůžu
18.26 pauza
18.27 jdu dál
18.28 pauza
18.29 to dám
18.31 tramvaj!
18.35 tak teď už to zvládnu, je to kousek
18.36 to je těžkýýýýýý
18.37 přechod, počkám na zelenou
18.38 zelená
18.39 k********rva
18.39 okey, tak zpátky, sebrat ty jogurty a počkat zase na zelenou
18.40 máte tu, slečno, ještě máslo
18.42 zelená
18.44 přechod překonán
18.50 konečně doma
19.00 lednice plná
21.00 juchů, poslední krabice
21.05 víno, víno, víno, víno
22.50 ještě nebesa a je to
23.00 nádhera!
23.10 a teď napsal na blog


Dneškem jsem ofiko přestěhovaná. Byl to boj. Od 9 jsem vzhůru, snědla jsem toho minimum a za celou dobu jsem se zastavila až teď. Kočka je vystreslá, já jsem vystreslá, ale je hotovo. Celý den jsem strávila vybalováním a děláním z malého pokoje prostorný, ačkoliv toho mám miliardy. A splněno. Pokoj vypadá prostorně a moc hezky, zabydleně a přitom to má šmrnc. Ladila jsem do bílo-hnědé (dřevěné). Policový systém neměli, tak jsem si koupila dvě ty knihovny a dopadlo to skvěle. V Ikee jsem nechala jmění jen za ty blbiny, jako je záclona na nebesa, umělá kožešinka na zem, boxík, závěsný systém na harampádí, snídaňový stolek a nějaké nádobí..jo a svíčky, které mi tu to celé provoněly.
Mezi balením jsem si musela odběhnout do práce na poradu, a rovnou jsem skočila pro nákup, který byl šílený. Nechala jsem tam jen o 1000 méně než v té Ikei. Ale mám slušnou zásobu jídla. Nakoupila jsem si těstoviny, zeleninu, pomazánková másla na pomazánku, věci na cheesecake (jahody jsme ale sežrali k vínu), věci k zítřejšímu obědu, agávový sirup a něco na chleba. Bylo toho hafo. Asi 3 igelitky plus moje taška přes rameno, a do toho jsem táhla ještě prádelní koš, ve kterém jsem měla 5 kilový písek pro kočku. Bylo to tak těžký, že jsem vypadala, že umřu každou chvílí. Nkonec se mi na přechodu jeedna taška rozervala a vše vypadlo, jsem myslela, že se odstřelím na místě. Zítra ještě musím do drogerie pro prací prášek a aviváž.
Večer jsem to dovybalila, zítra už jen musím vyhodit ty krabice všechny, které straší na chodbě. Hezky jsem si to tu zorganizovala a dokonce si udělala i nebesa, což byl můj sen. Bála jsem se, že to tu bude stísněné, ale je tu spoustu místa, i kočka má svůj koutek. Dokonce mám i kde cvičit. Spolubydlící mě seznámil ještě s jeho přítelem, dali jsme si víno a ty jahoy k tomu a povídali si.Je moc fajn, takže super.
Kočka je trochu vyjukaná, ale po pokoji už chodí a byla i jíst a na záchodě, pomalu oťukává zbytek bytu, ale je trochu vyděšená.Myslím, že zítra bude ok. Jsme obě fakt unavený, jsem zralá zalézt do postele a spát, tak si jdu konečně lehnout a pustím si Deníky a půjdu spát.
Zítra jsem dokoupím zbytek a večer jdeme se spolužákem na vernisáž a možná pak jdu spolužačce ze střední na oslavu.

Day #64

12. února 2018 v 22:54
Chocolate chips banana bread
(pinterest.com)

DAY #64

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: -
OBĚD: maqluba (zde)
SVAČINA: -
VEČEŘE: maqluba; 1 mozartova koule

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 4 (Legs & Cardio)
práce (8 h)


Jsem málem umřela dneska při tom cvíču. Přitom to bylo stejné jako minulé pondělí, ale dneska jsem to fakt nějak nedávála, jsem myslela, že umřu, ale dala jsem to :D! Mamky přítel vařil pak mé oblíbené jídlo jakože "na rozloučenou", když se teda zítra stěhuji, tak jsem si pochutnala a vzala i do práce na večeři. Zítra to budu pravděpodobně mít taky. Vlastně nemám ani co jíst, protože jsem si nenakoupila, zdá se mi to zbytečný,když bych to zítra stěhovala zase jinam. Takže si nakoupím až zítra.
Jinak máme v plánu jen dopoledne do Ikei, chci si tam koupit knihovnu a policový systém plus nějaký noční stolek, a nějaké drobnosti (ručník, utěrky, pečící formu na chleba, atd). Tam zas nechám majland. Musím si dát na stranu aspoň 2000, ať si můžu příští měsíc koupit ty klávesy :D. Nechce se mi čekat až na vrácené daně.
Dneska si ale přijdu mega nechutná. Mám před menstruací a přijdu si, jako kdybych měla třeba 1000 kilo a moje nohy byly dva pařezy, na obličeji se mi dělá pupínek a je to grrr. Nesnáším tohle období.

Day #62

10. února 2018 v 22:40
This is pretty.
(pinterest.com)

DAY #62Dneska bez jídelníčku, protože to, jak jsem jedla poslední dva dny vážně není k chlubení :D. Buď jsem nejedla skoro nic, anebo jsem nejedla zrovna tak, jak bych chtěla. ALE! Už se dostávám do finále a bude brzy líp.
Včerejší den jsem byla v práci a přinesla jsem si pár krabic, takže dnešní den se nesl v balicím duchu. Sbalila jsem vše, co vlastně nebudu do úterý potřebovat, a máme naložené celé auto. Upozorňuji, že auto, které slouží k převážení jídel atd. Jak jsem si myslela, že budu mít jen pár krabic, tak to auto je narvané, a to tam nemám postel, stoly a židli. Takže dnes jsem to pobalila, což je sranda oproti tomu snášení do auta. Asi půl hodiny to zabralo, a já byla úplně ko. Takové kardio se jen tak nevidí, ne u mě! Byla jsem T O T Á L N Ě splavená. Odmítla jsem to ještě dneska převážet a vynášet do nového bytu. Na jednu stranu toho nelituju, na druhou stranu jo, protože jsem to mohla mít už za sebou. Teď mám zavřené v autě mé milované kytky, které, doufám, přežijí noc a nezajdou mi.
Zítra mě teda čeká vybalování, ale spolubydlící nebude doma, tak můžu nadávat :D.
Nakonec jsem si i zacvičila páteční Kaylu, protože jsem si řekla, že bych to jídlo měla nějak vykompenzovat. Tak mám ze sebe hned lepší pocit.

Tímto se tedy omlouvám za takovou neaktivitu a nejídelníček. Těším se, až budu v novém. Taky mám spousty nápadů na jídla, a rozhodla jsem se, že si koupím formu na chleba a budu si péct asi chleba, nějaký bezlepkový, protože už nevím, co jíst a chybí mi torchu pečivo :D.

Co říkáte na macrame (to na obrázku)? Přijde mi to jako krásná dekorace a mám v plánu něco pdoobného si do pokoje udělat.

Day #59

8. února 2018 v 1:10
(pinterest.com)

DAY #59

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkové lívance s borůvkovou activií a agávovým sirupem
OBĚD: -
SVAČINA: -
VEČEŘE: hranolky se sladkokyselou omáčkou (McDonald); slaný popcorn

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 3 (Arms & Abs)
práce (3 h)


Večer jsme si užily v plné parádě, a ikdyž jsem to dnes měla hektické, stálo to za to.
Teď si jdu nechat zdát o Christianu Greyi :D!

Zítra mám v plánu něco pobalit, přinesla jsem si z práce 2velké krabice, a kreslit věci k přijímačkám. Odepíšu zítra. ♥

Jinak k téhle písničce jsem si říkala: ta by se tak hodila do 50 odstínů. Včera jsem ji furt poslouchala, ale ani jednou se nekoukala na klip. Heh, dneska zjistim, že je z toho filmu? Nevadí :D.
(jo, už taky vím, že je to i na začátku napsané..:DD)


Day #58

6. února 2018 v 22:21
Whipped Goat Cheese and Blueberry Balsamic Crostini | TheNoshery.com
(pinterest.com)

DAY #58

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkové müsli s mlékem
OBĚD: kuřecí maso na kari se zázvorem s rýží
SVAČINA: Ovofit jahodový
VEČEŘE: Caesar salát

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 2 (Arms & Abs)
práce (6 h)


Je hrozně zajímavé, jak souvisí sebevědomí s tím, jak se cítite ve vlastním těle. Poslední dobou si nepřijdu už tak nechutná jao dřív, už se na sebe můžu do zrcadla podívat. Sice vím, že tam je co zlepšovat, a že ani zdaleka nejsem v cíli, ale vím, že jsem na lepší cestě. Hrozně bych se přála se probudit a mít těch vysněných 55 kilo. Nebo i těch 60 bych klidně zkousla. Ale na druhou stranu vím, že to se to nestane. A že pokud to teď vzdám, nikdy se mi to nesplní. A že kdybych se na to už nevysrala tolikrát, tak už jsem tam mohla dávno být.
Ale to jsem se dostala zase úplně jinam. Chtěla jsem jen říct, že tím, že se cítím lepší a maličko se mám víc ráda, tím víc se směju a nejsem jen uzel nervů.

Spolubydlící mi dnes přinesl klíče, tak můžu o víkendu začít stěhovat. Fuu. Nesnáším to, ždycky to balit a pak vybalovat, a zvyknout si. A je vlastně děsný, že se nikdy necítím doma, naposledy to bylo v bytě, kde jsem vyrostla a žila tam 18 let. A když se mi zdá o nějakém bydlení v souvislosti, že jsem doma, bylo to právě tam. Zvláštní ta psychika. A vím, že nikdy nebudu doma, pokud ten byt/barák nebudu vlastnit a vědět, že je to mé.

Cvičila jsem dnes tedy workout z minulého týdne, a zítra mě čeká podobný, taky zaměřenýna ruce a břišní svaly. Ty mám nejradši, jsou sice bolestivé, ale baví mě ten progress. Jo! A nohy mě dnes nebolely, jen maličko táhly :D. Zítra jsem měla mít volno, nakonec jdu ale do práce na pár hodin. Tak si ráno udělám dobrou snídani, zacvičím si, a půjdu. Večer nás s holkami čeká maraton 50 odstínů šedi, a fakt se těším! Jak na film, tak na to, že si to užijeme. V rámci toho jsem se rozhodla si to udělat jako takový cheat večer, kdy odmítám řešit, že jsem si koupila kýbl popcornu a pepsi :D!

Day #57

5. února 2018 v 20:20
(pinterest.com)


DAY #57

SNÍDANĚ: bezlepkový kakaový cheesecake
SVAČINA: tyčinka s ořechami, brusinky, kokosem a jogurtem; fresh jablko/hruška/mango/banán/maliny
OBĚD: kuřecí maso na kari se zázvorem s rýží
SVAČINA: bezlepkový kakový cheesecake
VEČEŘE: -

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 3 (Legs & Cardio)
80x lehosedy
práce (7 h)


Dám tu kratičký receot na ten cheesecake, abyste se mohly, holky, třeba inspirovat :)

Co potřebujete:
Náplň / vršek
2x polotučný tvaroh
1x Lučina
želatina (za studena)
agávový sirup
1x vanilkový cukr
kakao
pomeranč

Spodek
200-300 g pohankové vločky
kokosový olej
agávový sirup
trochu mléka

Postup jako u klasického cheesu. Vločky jsem smíchala s olejem a trochou sirupu, a aby mi to vytvořilo lepkavou konzistenci, a spojilo se mi to, zakápla jsem to trochou mléka. Kupodivu to drželo :D!
A náplň následovně, smíchala jsem tvarohy (klidně by mohly být i 3 vany) s Lučinou. Tvarohy jsem použila polotučné, na odtučněné výrobky moc nevěřím. Nasypala jsem tam pytlíček vanilkového cukru, ale myslím, že by se to obešlo i bez něj. Ale zas nejsem nějaký magor, co se vyhýbá cukru :D. Nastrohala jsem do toho trochu pomerančové kůry pro aroma.Po smíchání jsem ochutnala, zda je to sladké, a připravila si v hrnečku ten "ztužovač" aka želatinu. Tu jsem pak přimíchala do té směsi. Směs pak rychleji tuhne, takže pracovat rychle. Půlku jsem si oddělila, a nasypala do ní kakao. Na připravený "korpus" jsem pak dala bílou klasickou vrstvu a následně kakaovou.
Navrch jsem nastrouhala trochu hořké čokolády a pomeranče. A voilá, koláč je na světě. Je to fakt mega rychlá záležitost, výborná, a bez lepku, což je pro mě super.

A co k dnešku?
Ráno než jsem odešla do práce, jsem se nasnídala a tááák jsem se na to těšila :D! Pak jsem na frajerku jen v křiváku šla do práce a mrzlana zastávce. To jsem nečekala, že o 2 hodiny déle bude chumelit. A já bez šály. Jen v roláku a ten křivák. Dobrý, co? Asi si o tu chřipku koleduju znovu. Kolem půl 4. jsem dorazila domů, uvařila si oběd a pak mě čekal zápis. Naštěstí tenhle semestr to není nic hrozného. Školu budu mít jen úterky odpoledne, a na zápis jsem neměla na výber z paralalek, takže Hunger Games mě minuly. Jiné semestry jsem si to musela plánovat tak, abych věděla, na co kliknout jako první, aby mito místo nikdo nevyfouknul, takže to bylo vždy boj o život. Kdo by totiž chtěl třeba 2 hodiny, pak 4 hodiny volno, a pak zase 3 hodiny. No ale to nebyl náš boží systém, kdyby se nenaskytl problém. Valné většině se zápis neuznal a museli se zapisovat znovu, což asi nikdo nečekal. Navíc jsem se tam asi od 5 do 7 nemohla dostat, protože to bylo přetížené. Ale před chvílí jsem koukala, a asi mám še ok. Jen čekám, až mi zapíše profesorka známku z jednoho předmětu, který je prerekvizitou dalšího, který mi kvůli nezapsané známce nejde zapsat. Ugh...
Už mám i odcvičeno a teď se plánuju odvalit do postele a čekat na Robinsonův ostrov. Juch. Cvíčo bylo trochu těžší. Kayla tam měla Week 1 a 2 úplně stejný. A teď na Week 3 cviky změnila, a tak to nohy trochu flákaly. Ale snažily jsme se. Jen je cítím..asi to zítra bude bolet. Dala bych si to ještě jednou..možná. Ale nebudu cvok. Vlasy mám ještě zpocené, a ikdyž tammám dnes vela vela cukru, tak myslím, že stačilo! :D Jinak nevážila jsem se. Nechci se demotivovat, že váha neklesá. Však ona půjde. Zvážím se v neděli.

Máte plány na Valentýna? Já se plánuju stěhovat, a večer je vernisáž Grafiky roku, tak jsem psala spolužákovi, zda půjdem. Tak se těším!

Day #56

4. února 2018 v 17:35
Мы нашли новые Пины для вашей доски «berry, fruit, still life».
(pinterest.com)


DAY #56

SNÍDANĚ: jogurt Skyr červený rybíz
SVAČINA: Ovofit třešňový
OBĚD: zapečené těstoviny s uzeným a sýrem
SVAČINA: -
VEČEŘE: bezlepkový kakový cheesecake

Pohyb: 120x lehosedy


Já už nevím, co jíst. Přijde mi to furt dokola, a jediné, co bych mohla jíst pořád, jsou jogurty :D. Teď se mi chladí v lednici cheesecake, tak se na něj mooooc těším.
Celkově mám tenhle víkend takový free. I co se týče pohybu. Max uklízím nebo se jdu projít, ale to mi přijde hloupé počítat do pohybu. Tak aspoň ty lehosedy. Ale celkově zaínám být spokojenější se svým břichem! Už se těším, až si zítra zacvičím Kaylu. Přemýšlela jsem, že si do těch dnů, kdy ji necvičím (cvičí se 3 dny v týdnu) zařadím nějaký její den a budu ho s tím kombinovat, protože na běh venku jsem moc líná a taky nejsem ready na to vystavovat své špeky na obdiv :D!

Za tenhle víkend jsem toho ale moc neudělala. S bakalářkou jsem vůbec nepohnula, prostě mám nějaký blok, a nakreslila jsem jen 2 obrázky z 5. S takovou to nikdy nedodělám ty domácí práce. Jenže jen jeden obrázek trval asi 4 hodiny. Ale za to jsem se stihla kouknout na film Wonder, a je to tááák kouzelný!

Jinak cheesecake jsem dělala z pohankových vloček, a dopadlo to moc dobře!

Day #55

3. února 2018 v 13:56
Nghệ thuật Food photograph - Bí quyết chụp ảnh món ăn lôi cuốn
(pinterest.com)


DAY #55

SNÍDANĚ: bezlepkové müsli s mlékem
SVAČINA: jogurt Skyr meruňkový
OBĚD: 2 vejce na tvrdo; 2 ks bábovky
SVAČINA: -
VEČEŘE: ?

Pohyb: 140x lehosedy

Já mám děsnou chuť na něco nezdravého.
A taky se vám stává, že i když jste nesnědly (zatím) nic zlého, máte už výčitky svědomí? A to stačilo jen na to jídlo pomyslet? Bych si úplně dala burger s hranolkami z mekáče. Ale mega! Jenže vím, že mi to za to nestojí. Váha stagnuje, dokonce tam je 79,4. A je to tím, že jsem poslední 3 dny tomujídlu moc nedala, protože nebyl čas jíst. Musím se v tom zlepšit, protože není mým cílem mít ty jídelníčky prázdné.

A taky mi včera napsal D., jak to dopadlo s pohovorem atd. Následně se mě zeptal, jestli nechci přijet, tak jsem mu odepsala to, co on předtím mně. "Nebudeš mi to věřit, ale nikam se mi nechce." A on že chápe, a nebude mě nutit :D. Blb. Já mám tak náladu na to se pak trmácet ve 3 ráno zpátky domů. Navíc se mě ta chřipka furt drží a dokonce mě i bolelo včera v krku. Tak jsem byla ráda, že žiju a můžu být v posteli. Kdyby se radši vyžejknul a pozval mě někam na normální rande a ne měl ze mě jen rohožku.

Já jdu momentálně, ať nemyslím na ten hambáč, kreslit věci k přijímačkám. Máme udělat 3 cykly. 1 na dané téma, a 2 na libovolné, tak už jeden nápad na libovolné téma mám. Jen mi vadí, že to musí být v elektronické formě, tak to tak nevynikne jako naživo. A pak bych měla psát bakalářku.

Day #54

2. února 2018 v 12:02
CАELII APITII
(pinterest.com)


DAY #54

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkové müsli s mlékem
OBĚD: bezlepkové špagety s boloňskou omáčkou
SVAČINA: -
VEČEŘE: -

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 2 (Full body)
práce (8 h)


Děkuju vám za včerejší rady k mému článku!
Dospěla jsem k podobnému závěru. Jen nutno říct, že zlato mi neříkal za těch 5 let nikdy, i když jsme spolu spali třeba půl roku, možná mu prostě jen šiblo. A taky mu ta kolegyně "dala košem". Napsala mu, že se musí soustředit na školu a volejbal, a mně pak řekla, že mu něco napíše, tak jsem jí prosila, hlavně aťmu nepíše něco jako že se k sobě hodíme atd, že bude akorát zle.Tak mi slíbila, že mu ted nic psát nebude. Ještě to by mi chybělo.

Z té práce se mi ozvali, že mě neberou, že potřebují člověka, co má zkušenost s administrativou a umí perfektně anglicky, což já nejsem :D. Nejsem špatná, to ne, ale evidentně nejsem to, co chtějí. Ale upřímně? Za prvé jsem ani nečekala, že by mě vzali, to po tom prvním pohovoru jsem měla úplně jiné pocity, a za druhé jsem si i přála, aby mě odmítli, protože se mi to prostředí moc nelíbilo. Takže lov na práci jde dál. Zkusím se porozhlédnou spíš po něčem ve svém oboru :).

Včera jsem byla nucena vylézt z postele a dojít si nakoupit, protože jsem neměla co jíst. A hlavně jsem potřebovala nový šampon na vlasy, po tom, co používám (z Yves Rocheru) se mi začaly dělat lupy. Tak jsem si koupila normálně drogerkový Pantene a rovnou i masku na vlasy, a ty jo, mega rozdíl :D! Hned jsou ty vlasy lesklejší a zářivější. Možná jsem byla na přírodní kosmetice moooc dlouho. Ten šampon používám už přes rok a půl.

A mimo jiné jsem včera chtěla psát bakalářku, ale počítač si řekl něco jiného. Takže jsem si jen kreslila a koukala na Nekonečný příběh. Ta pohádka má úplně jiný rozměr než v dětství :D!

Day #53

1. února 2018 v 12:44
donuts
(pinterest.com)


DAY #53

SNÍDANĚ: Milko jogurt čokoládový 0% tuku
SVAČINA: -
OBĚD: -
SVAČINA: -
VEČEŘE: bezlepkové špagety s boloňskou omáčkou

Pohyb: 130x lehosedy


Holky, já včera měla docela jak z praku. S kamarádkou jsme se sešly v 8 pod koněm a šly rovnou do Nebe, a do 9 mají happy hours. Tak jsme si nejdřív objednala každá jeden, pak druhé kolo, a pak byly poslední objednávky a to jsme si každá nabrala 3 drinky. A vzhledem k tomu, že jsem naposledy jedla v těch 5, tak to do me u toho 3. drinku hrozně nalezlo :D. Ale skvěle jsme se pobavily, naplánovaly snad celou budoucnost a tak.
To přeháním, ale domluvily jsme se, že půjdeme někam i tancovat, že pojede se mnou do Londýna, že bychom v září mohly s kamarádkami do Barcelony, no znáte to, babské tlachy.
V půl 4. jsem se vzbudila a bylo mi fakt mizerně, musela jsem jít na záchod se nadopovat studenou vodou, a vstala jsem až teď někdy v půl 12. Naštěstí kocovina odezněla. Ale čím jsem starší, tím je to horší. Kamarádka dopadla obdobně, a na to, že jsme dorazily obě před půlnocí domů, tak se cítíme jak kdyby nás něco přejelo :D.


A teď věc druhá, můj milý D.
Včera jsem myslela, že mi z něj exploduje mozek. Ale fakt. Já vám tady hodím tu konverzaci s mým následným komentářem, a chci váš názor :D!

D: Protože ti musím dát za pravdu. Neměli bychom si přátelství komplikovat sexem. :P Minule to sice bylo fajn, ale nemůžeme to opakovat. A ještě než mě začneš linčovat, Ty jsi s tím přišla jako první :D.
J: Proc ne? :DD Co ti svihlo? :D V tom případě potřebujeme rozlučkový sex ale :D!
D: :DD
J: Souhlasíš, co?
D: Nesouhlasím :D :P.
J: Achjo
D: K čemu by Ti byl rozlučkový sex? Akorát by si pak chtěla víc a víc.:P
J: Abych si to užila naposledy :D.
D: Minule jsi si to snad neužila?
J: Užila, ale to jsem netušila, že je to naposled, žejo. To má pak úplně jinou hodnotu :D!
D: Jo taaaaak :D.
.....
D: A čím by jsi mě chtěla svádět? To stále nevím:D.
D: Hmmm?
J: To by se vymyslelo, neodpověděl si, zda můžu cokoliv :P
D: Pokud nikdo nepřijde o život a nic nezničíš, pak můžeš v rámci těchto podmínek cokoliv :D.
J: Tak jsem to samozřejmě nemyslela, že jo :D. Jen abych neudělala něco, co bys považoval za překročení mezí.
D: To nelze říct, když nevím, čeho všeho jsi schopná :D.
J: Neboj, neznásilním tě!
D: A co tedy plánuješ?
J: Dobrovolné znásilnění, což už není znásilnění.
D: Začínám se bát. A kdy že to plánuješ?
J: Abych náhodou nedorazila ještě dneska :D.
D: Nevím, co máš v plánu, ale tady jsi poměrně dost limitována :D. Jak hlasitostí, tak místem :D.
J: Tak to musíš ty ke mně, že? Já budu doma za půl hodiny, když vyrazíš teď, tak ty taky.
D: Nebudeš věřit, ale nikam se mi nechce :DD.
J: No, a já bych klidně přišla :D.

----teď dávejte pozor, nastane zlom!-----

D: Já ale stále neím, co by mě čekalo. Kdyby to měla být pořádná masáž, prosím. Tu bych si nechal líbit. Rozprostřu tu na zemi deku a budu se rozplývat :DD.
J: Fajn, hoď dolů matraci :D
D: Zlato, tu dolů nedám. A už jsem Ti i vysvětloval, proč to nejde.
J: Když sundáš matraci, praksne postel? :DD (minule mi říkal, že ta postel unese už jen jednoho člověka, že mu praskají ty nosné opěry)
D: Je vidět, že mě vůbec neposloucháš....
J: Cooo? Nevím, co myslíš tím "proč to nejde". Jestli myslíš matraci nebo sex mezi námi dvěma. Musíš mluvit narovinu.
D: Teď už obojí. Nejezdi.
J: Ok
J: Nějak jsem se ztratila v tom, co jsem řekla/napsala špatně.
D: To je jedno. Zůstaneme u toho, že si nebudeme kazit přátelství sexem. I bez něj si snad rozumíme,ne?
J: Jasně, že rozumíme. Snad si nemyslíš, že se s tebou bavím jen kvůli tomu.
D: Nemyslím. Kdyby ano, nebavíme se spolu vůbec, zlato.

---pak jsem mu psala, že ho mám ráda prostě jako člověka atd, ne kvůli sexu, a on že ho to potěšilo--

No, a potom mi psal v půl 3. jestli spím. Já si to přečetla někdy ve 4 a píšu mu, že to tak bývá ve 3 ráno. A ona začal normálně odepisovat, a pak mi píše, že nemůže usnout, a že myslí na to, jak jsem ho párkrát před spaním drbala na zádek a že to nekončilo jen tím. A rozjel jeho klasické, co by bylo kdybych byla teď vedle něj. Já mu odepsala: Dobrou, Dane. A on pokračoval :D?

Nestíhám ho. Jestli se mnou nechce spát,protože chce randit s tou kolegyní, fajn, dobře, ale ať nedělá tohle? To jsou obraty o 180 stupňů, prostě. A ještě jak mi píše to "zlato". Vždyť to nikdy nedělal, co se to naučil. Omg.
Jestli máte někdo vysvětlení, sem s tím. Ale já končím, nebudu reagovat na žádné jeho sexuální zprávy, a budu se s ním bavit normálně, na tohle já nemám. Jestli něco chce, tak mi to bude muset říct přímo.