Day #49

28. ledna 2018 v 12:32
Not all women are lucky to have naturally beautiful legs, so here we compiled a list for you to be familiar with how to get perfect and smooth legs for the summer. You can’t make your legs longer, but you can absolutely make them soft and smooth thanks to (Weight Loss)
(pinterest.com)


DAY #49

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: sójový vanilkový jogurt s bezlepkovým müsli
OBĚD: Caesar salát
SVAČINA: -
VEČEŘE: Ovofit ananasový

Pohyb: x


Víte co?
Pamatujete, jak jsem tu asi o 2 články níž psala, jak kamarádovi (D.) dohazuju holku?
A že mě nechce a máme za sebou trochu dlouhou minulost?
Tak má dneska rande s tou kolegyňkou.

ALE!

Včera jsme si psali. Já mu pak píšu, že se máma hádá zase s tím jejím, a on mi odepsal, že jestli mám doma Itálii, ať koupím víno po cestě a dorazím. No a já v košili, v posteli, a chstala jsem se pokračovat ve psaní. A říkám si: Ale proč ne? Stejně jsem si řekla, že začnu být víc spontánní a užívat si ten život. Tak jsem se oblíkla, učesala, vzala to víno z lednice a vyrazila. Ještě že to mám k němu asi 15 minut jenom :D.
A povídali jsme si. O všem možném. O tom, jak má mít dnes to rande. Jak dopadl můj pohovor. Jak si chce udělat vlastní indoor zahrádku, kterou bude mít ošéfovanou přes nějaký mikročip (vůbec nechápu!). Pak mi pouštěl nějaké jeho skladby a písničky, co nazpíval (ach bože, to je poprvé, co mi asi po 6 letech pustil něco sám od sebe!). Nakonec usedl k pianu a začal hrát. Ještě před půl rokem mi zarytě tvrdil, že hrát už nikdy nebude, že k tomu má silnou nechuť, že nechce atd. A já mu říkala, jak je to škoda promrhat takový dar. To je jak kdybych já přestala malovat. Veřím, že každý má něco, včem je výjimečný, v čem je opravdu dobrý, a může to být třeba i to, že je neustále pozitivní, což je asi ten nejdokonalejší dar pod slunce. A on mi řekl, že se o tom nebudeme bavit nebo se naštve. A teď mi hrál. Za prvé jsem byla na něj pyšná, že to nevzdal a opravdu se nezabejčil. A za druhé jsem byla ráda, že zahrál zrovna mně.

To mi pak řekněte, jak ho nemám chtít, když mi dělá tohle.
Já miluju, říkám to na rovinu, miluju, když chlap na něco hraje. Nejlíp na piáno a na kytaru. Ale hlavně to piáno. To je tak nádherný nástroj. A já doteď přemýšlím, jestli si za peníze, co mi vrátí z daní, koupím letenky do Londýna,kde jsem už přes rok nebyla, nebo klávesy. Miluju, když je muž inteligentní. Když ví, co chce.
A D. tohle má.
Jenže jak jsem řekla, on mě nechce.

Ale zpátky k věci.

Vzpomínáte si (ani nevím, zda jsem to psala) jak jsem řekla, že s ním spát nebudu? Že nechci být kamarádka na takové úrovni? Tak to včera nevyšlo.
Za a) mám pocit, že máma má z toho, že jsem měla sex větší radost než já :DD
Za b) jemu prostě nejde dolat.
Za c) tohle bylo úplně jiný než kdy jindy.
Já byla víc odvázaná, protože jsem to brala jako rozlučkovej sex. On si řekl, co přesně chce. A sex s ním, to je nebe. A jak líbá? Hmmmm. Asi stačí... :D

Máma mi na to řekla, že jsem masochista. Že spím s klukem, kterého chci, a on mě ne. A kterému ještě dohazuju holky. Jenže já tím chci sobě dokázat, že prostě můžu být kámoška,které může věřit. A o jeho přátelství přijít nechci. A jemu tím chci dokázat, že můžeme být kamarádi, a že mi nějaký sex a romantický řeči hlavu nezamotaj. Ani, když mě včera asi 4x oslovil Terezko (tak mi nikdy neříká, vždycky jen Tess :D).

Ale víte, co jsem si dneska řekla? Že zhubnu, budu mít skvělou postavu. Jemu, co jsem zjistila, se líbí hubené holky. Budu dál pokračovat v tomhle mém příštupu. Pokud spolu budeme ještě někdy spát, tak si ho přes tu postel zkusím získat. A třeba ho jednou získám. Třeba to nebude hned, třeba to bude za 5 let.

Část včerejší konverzace:
"Víš, že mi kazíš odhodlání s tebou nespat?"
"Nemusíš se mnou spát."
-polibek-
"Ale když já chci."Jo, A DO TOHO VŠEHO JSEM NASTYDLA! Kychám jak trouba, mám ucpaný nos, a bolí mě za očima. Asi vylezu z postele a zajedu do Edenu do lékárny si pro coldrex. Nemůžu a nechci být nemocná.

A v neposlední řadě, váha 79,3!

Tvl já jsem se zas rozepsala :DDDD.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eli Eli | Web | 28. ledna 2018 v 15:27 | Reagovat

Celkem ti to přeju :) Jsem sice ještě (celkem) malá :D, ale chápu, že kluci jsou někdy neodolatelní. A těším se, až budu někdy zažívat něco podobného, jako ty :)
A gratuluju k váze :)

2 vivien-for-ana vivien-for-ana | 28. ledna 2018 v 15:35 | Reagovat

uÁÁÁ! To je krásný :D ..... a ještě pak ta tečka na závěr, SEDMIČKA na začátku!!! Tessi, kurňa teď vydrž!!! Počkej, jestli se mu líbí hubený + ty ho patrně přitahuješ .... počkej, co to s ním udělá, až TY budeš hubená!!! ... Ha? Kdo zamotá hlavu potom komu! Hlavně vydrž, a ano, ta trpělivost je nejdůležitější!!!!! :)))))  Strašně držím palečky!

3 иαиα. иαиα. | 28. ledna 2018 v 16:13 | Reagovat

Nesnáším tu komplikovanost mezilidských vztahů, ale očividně si dobře rozumíte (ve více oblastech), tak by mě zajímalo, proč tebe nechce?

Jinak super pokrok, ať se ti tak daří dál :-)

4 Tess Tess | Web | 29. ledna 2018 v 1:03 | Reagovat

No Terezo???!!!! Já tady pár dní nejsem a co se tady děje za zvěrstva??? :-D :-D :-D Jako chápu to, ale už bych to nikdy neudělala. :-D Kašli na jídelníčky a piš lovestory, fakt jako. :-D

5 Jajinka Jajinka | Web | 29. ledna 2018 v 10:01 | Reagovat

Vysvětlil ti někdy proč tě nechce? Jestli nejsi moc dostupná, kluci to neradi...
Jinak ti asi rozumím, taky mám v okolí kluka/chlapa, kterýmu se jen velmi těžko odolává. Naštěstí se ale vidíme jen velmi málo a nezkouší na mě nic napřímo. Kdyby ano, nedokážu odhadnout jak bych se zachovala. I když jsem povaha, co si s klukama umí pohrát a tak jen tak nepoznají, že po nich ve skutečnosti tak trochu platonicky šílim :D

6 Hanka Hanka | Web | 29. ledna 2018 v 20:29 | Reagovat

Já si dělám domácí hummus.

Jo, hoodně zestárla, nebo lže o věku, nevim. Ale já se s ní snažím být za dobře ať mám klid. Dost mě sere, jak se některé osoby snaží vypouštět hoaxy a vytvářet sváry. Je to otravné a debilní. Už se těším až dojedu termíny a. budu fungovat jen o sponzorech, s normální prací a školou jako hobby.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama