Leden 2018

Day #52

31. ledna 2018 v 18:34
living in // the kitchen
(pinterest.com)


DAY #52

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: Milko jogurt čokoládový 0% tuku
OBĚD: -
SVAČINA: -
VEČEŘE: kuřecí vývar s knedlíčky

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 2 (Arms & Abs)
40x lehosedy
práce (3 h)Pohovor teda velký propadák.
Evidentně se té druhé vůbec nelíbilo, že nemám žádné zkušenosti s adminem. A v angličtině jsem se taky moc nepředvedla :D. No, nevadí. Uvidíme, jak to dopadne.

Ale docela jsem se vyfešákovala. Vytáhla jsem boty na podpatku a kolegyně mi řekla, že mi to sluší. Když jsem se převlékala do civilu a byla na odchodu, tak mi říká: "Terez, nezhubla si? Máš menší zadek." Tak já celá happy říkám, že děkuju a jakože jo, asi 10 kilo :D. Tak mě to potěšilo.

Původně jsem dnes chtěla cvičit. Pak zase jsem si řekla, že na to dnes prdím. No, a nakonec jsem si přeci jen odcvičila. Teď se jdu nachystat, jdu do Nebe s kámoškou. Jen musím trochu zblednout.

Mimochodem D. mi napsal, že spolu spát nemůžeme.Nevím, co mu přeletělo přes nos. Včera podle toho, co mi psal, to totiž vyznělo spíš naopak. A už podruhé mi napsal zlato! Vždycky bla bla, zlato. Jsem z toho nesvá :D!
Píšu mu: A co dneska, přijedeš?
A on: Nepřijedu, zlato :D.
J: Proč ne? :D
O: Měla si pravdu, neměli bychom si naše přátelství komplikovat sexem. Minule to sice bylo fajn,ale nemůžeme to opakovat.:P A ještě než mě začneš linčovat, Ty jsi s tím přišla jako první. :D

Ughhhhhh????? Ztrácím se v něm.

Day #51

30. ledna 2018 v 22:07
Perfect Bruschetta More
(pinterest.com)


DAY #51

SNÍDANĚ: Milko jogurt čokoládový 0% tuku
SVAČINA: -
OBĚD: smothie banán/vanilkový sojový jogurt/mléko bl/kakao
SVAČINA: -
VEČEŘE: těstoviny s kuřesím masem, bazalkou a rajčaty

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 2 (Legs & Cardio)
práce (6,5 h)To zase bylo ráno.
V 8 mi volá kolegyně alias vedoucí, kde jsou kliče od stánku, tak jí to říkám, a já debil byla včera tak mimo, že jsem tu skříň, kterou jsem neměla zamykat, zamkla. Takže musela jet na stánek. Než jsem se nadechla, abych jí řekla, že tam zajedu, tak mi to položila. A mám pocit, že za trest nás s kolegou atakovala od 9 od rána, jakože proč byl na stánku bordel. Tak píšu jakej bordel, protože tam bylo všechno uklizené, a ona že nebyla umytá naběračka a vysypaný koš na papírky od brček. Tak tvl :DD? Tak píšu kolegovi, že ráno na jedničku, a on, že má asi kolegyně blbou náladu,což se jí nedivím,kdybych musela jet z Letňan na Slavii kvůli blbým klíčům, taky neskáču radostí :D.
No takže jsem spánek vzdala a šla vstávat. Vzala jsem si jogurt, který mě totálně prohnal, aneb já amoje intolerance k laktóze. A pak jsem se činila!

Stihla jsem
vyprat
zacvičit si
uklidit pokoj
umýt okna
vykoupat se
spálit si prsty o toustovač
sbalit dvě krabice

Takže docela produktivní dopoledne. A mimochodem, cvičit s plným nosem je ta největší pitomost. Nemohla jsem to udýchat. A ok jsem taky uplně nebyla,ale nenechám se zastavit nějakou chřipkou.
Jo! A taky mi volala slečna z toho pátečního pohovoru, že chce, abych se sešla zítra ještě s tou druhou paní. Takže zítra další pohovor. Fuuu.
Musím se jít připravit, ještě musím stihnout knihovnu a vrátit knížky. A pak rovnou do práce.


Tak jsem dorazula z práce, už asi půl hodiny zpět. Stavovala se za mnou ta holčina, co byla s D. na rande, tak jsme se o něm bavily a ona říká: Když vy byste se k sobě tak hodili! Fakt! Byste spolu byli uplně krásní.
No vážně mi to neulehčovala :D. Pak se mě ptala, zda ho chci, říkám, že možná, ale že on nechce mě a nemá to teda smysl řešit a stručně jsem jí řekla, jak to s námi je/bylo. A ona teda jako že mu něco řekne, tak říkám, že hlavně to ne, jinak to bude vypadat, že jsem ji naočkovala! Říkám jí, ať si daj hlavně pusu, že pak dostanu od D. odšťavňovač, že ho mám slíbenej, pokud bude, jak on říká "ruka v rukávě" :DD.
Tak slíbila,že uvidí, co se dá dělat, a že stejně na mně vidí, že ho chci..

Jsem děsnááááá. Neměla jsem jí vůbec nic říkat.
vůbec
nic
!!!
Dej si facku Terezo.

A D. mi napsal odpoledne, že děkuje za doporučení filmu (3 bilboardy za E.), že to bylo skvělý.
Achjo, achjo.

Day #50

30. ledna 2018 v 1:08
BLENDER BUCKWHEAT BANANA PANCAKES- WHOLEHEARTEDEATS
(pinterest.com)


DAY #50

SNÍDANĚ: sójový vanilkový jogurt s bezlepkovým müsli
SVAČINA: -
OBĚD: kuřecí na kari s rýží
SVAČINA: -
VEČEŘE: fresh pomeranč/zázvor

Pohyb: x
práce (13,5 h)Jsem kráva, kráva, kráva.
Včera mi psal D., že rande bylo fajn, a že si s ní rozuměl. A co já?

prosím
pěkně
žárlím
!!!

Žárlím na člověka, který o mě nejeví zájem :D. Jsem idiot. A abych náhodou nebylo málo ididotem, tak jsem mu psala, co dělá večer, a on že nic a ať klidně přijedu. Koukali jsme na film, chtěl drbat na zádech, a já teď dorazila domů. Nic se tedy neudálo, ale i taaaak.
Ještě že mi je tak mizerně, jinak bych tam byla do teď.
Od rána frkám, slzí mi oči, kašlu, už mám odřený nos, pa-rá-da. A jsem KO po celodenní směně. Takže pohyb suma sumárum 0, pokud nepočíám pracovní pohyb. Jídlo taky katastrofa. A do toho se mi ještě ozvali z toho pátečního pohovoru a já si toho nevšimla, protože jsem měla frmol, a když jsem volala zpět, už to nebrala. Tak snad zítra zavolá.

Naštěstí mám zítra od 3, tak se vyspím.

Mimojiné jsem včera byla venku s kamarádem (jo, i když mi bylo děsně), se kterým jsem se neviděla užtak 2-3 roky. A víte, co je skvělé slyšet? Že jste se nezměnili. Jako povahově. Já totiž furt přemýšlím nad tím, jestli jsem jiná, jestli jsem dřív nebývala lepším člověkem a tak dále. Bavili jsme se o mámě a sestře a říkám mu, že si máma myslí, že jsem se hrozně změnila. A on povídá: Mně přijdeš stejná. Teda stejná jako taková, jakou si tě pamatuju.
A to je prostě super. Občas si říkám, že jsem se změnila dost, hodně věcí jsem pochopila, pochopila jsem taky, že ani máma není ta nejsvatější. Pochopila jsem, co je důvěra. A taky, co je zklamání. Ale taky jsem se hodně uzavřela, a to jsem byla společenská. ZAčala jsem být raději doma než venku s kamarády. Přesně tohle se snažím od začátku roku měnit. Chci být zase ta holka, která chodí ven, která tady je a bude pro všechny a ne ta, co sobesky myslí na své dobro.

Dost polemizování
Jdu chrnět, ráno odepíšu všem :)

Day #49

28. ledna 2018 v 12:32
Not all women are lucky to have naturally beautiful legs, so here we compiled a list for you to be familiar with how to get perfect and smooth legs for the summer. You can’t make your legs longer, but you can absolutely make them soft and smooth thanks to (Weight Loss)
(pinterest.com)


DAY #49

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: sójový vanilkový jogurt s bezlepkovým müsli
OBĚD: Caesar salát
SVAČINA: -
VEČEŘE: Ovofit ananasový

Pohyb: x


Víte co?
Pamatujete, jak jsem tu asi o 2 články níž psala, jak kamarádovi (D.) dohazuju holku?
A že mě nechce a máme za sebou trochu dlouhou minulost?
Tak má dneska rande s tou kolegyňkou.

ALE!

Včera jsme si psali. Já mu pak píšu, že se máma hádá zase s tím jejím, a on mi odepsal, že jestli mám doma Itálii, ať koupím víno po cestě a dorazím. No a já v košili, v posteli, a chstala jsem se pokračovat ve psaní. A říkám si: Ale proč ne? Stejně jsem si řekla, že začnu být víc spontánní a užívat si ten život. Tak jsem se oblíkla, učesala, vzala to víno z lednice a vyrazila. Ještě že to mám k němu asi 15 minut jenom :D.
A povídali jsme si. O všem možném. O tom, jak má mít dnes to rande. Jak dopadl můj pohovor. Jak si chce udělat vlastní indoor zahrádku, kterou bude mít ošéfovanou přes nějaký mikročip (vůbec nechápu!). Pak mi pouštěl nějaké jeho skladby a písničky, co nazpíval (ach bože, to je poprvé, co mi asi po 6 letech pustil něco sám od sebe!). Nakonec usedl k pianu a začal hrát. Ještě před půl rokem mi zarytě tvrdil, že hrát už nikdy nebude, že k tomu má silnou nechuť, že nechce atd. A já mu říkala, jak je to škoda promrhat takový dar. To je jak kdybych já přestala malovat. Veřím, že každý má něco, včem je výjimečný, v čem je opravdu dobrý, a může to být třeba i to, že je neustále pozitivní, což je asi ten nejdokonalejší dar pod slunce. A on mi řekl, že se o tom nebudeme bavit nebo se naštve. A teď mi hrál. Za prvé jsem byla na něj pyšná, že to nevzdal a opravdu se nezabejčil. A za druhé jsem byla ráda, že zahrál zrovna mně.

To mi pak řekněte, jak ho nemám chtít, když mi dělá tohle.
Já miluju, říkám to na rovinu, miluju, když chlap na něco hraje. Nejlíp na piáno a na kytaru. Ale hlavně to piáno. To je tak nádherný nástroj. A já doteď přemýšlím, jestli si za peníze, co mi vrátí z daní, koupím letenky do Londýna,kde jsem už přes rok nebyla, nebo klávesy. Miluju, když je muž inteligentní. Když ví, co chce.
A D. tohle má.
Jenže jak jsem řekla, on mě nechce.

Ale zpátky k věci.

Vzpomínáte si (ani nevím, zda jsem to psala) jak jsem řekla, že s ním spát nebudu? Že nechci být kamarádka na takové úrovni? Tak to včera nevyšlo.
Za a) mám pocit, že máma má z toho, že jsem měla sex větší radost než já :DD
Za b) jemu prostě nejde dolat.
Za c) tohle bylo úplně jiný než kdy jindy.
Já byla víc odvázaná, protože jsem to brala jako rozlučkovej sex. On si řekl, co přesně chce. A sex s ním, to je nebe. A jak líbá? Hmmmm. Asi stačí... :D

Máma mi na to řekla, že jsem masochista. Že spím s klukem, kterého chci, a on mě ne. A kterému ještě dohazuju holky. Jenže já tím chci sobě dokázat, že prostě můžu být kámoška,které může věřit. A o jeho přátelství přijít nechci. A jemu tím chci dokázat, že můžeme být kamarádi, a že mi nějaký sex a romantický řeči hlavu nezamotaj. Ani, když mě včera asi 4x oslovil Terezko (tak mi nikdy neříká, vždycky jen Tess :D).

Ale víte, co jsem si dneska řekla? Že zhubnu, budu mít skvělou postavu. Jemu, co jsem zjistila, se líbí hubené holky. Budu dál pokračovat v tomhle mém příštupu. Pokud spolu budeme ještě někdy spát, tak si ho přes tu postel zkusím získat. A třeba ho jednou získám. Třeba to nebude hned, třeba to bude za 5 let.

Část včerejší konverzace:
"Víš, že mi kazíš odhodlání s tebou nespat?"
"Nemusíš se mnou spát."
-polibek-
"Ale když já chci."Jo, A DO TOHO VŠEHO JSEM NASTYDLA! Kychám jak trouba, mám ucpaný nos, a bolí mě za očima. Asi vylezu z postele a zajedu do Edenu do lékárny si pro coldrex. Nemůžu a nechci být nemocná.

A v neposlední řadě, váha 79,3!

Tvl já jsem se zas rozepsala :DDDD.


Day #48

27. ledna 2018 v 17:55
(pinterest.com)


DAY #48

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: kynutá buchta plněná povidly (výraz emoji s očima v sloup)
OBĚD: bezlepkové těstoviny s tuňákem, kukuřicí, cizrnou a paprikou
SVAČINA: Milko jogurt čokoládový 0 % tuku
VEČEŘE: salát (špenát, polníček, rukola, mrkev, kukuřice, rajče, cizrna)

Pohyb: kardio (15 minut)
110x lehosedy


To ty volby dopadly, co? :D
Mně se hrozně líbí, jak na něj všichni nadávají, ale ve výsledku stejně zvítězí. A taky se mi líbí jak se všude hlásá: Je jedno koho, ale hlavně volte! A pak, když vyhraje někdo jiný, jsou to tupci, nesvéprávní idioti, co jsou stejní jako Zeman. Taky nesouhlasím s výsledky, ale nikomu nemíním brát jeho rozhodnutí a toleruju to. Resp. tiše trpím.

Vůbec mi nedělá dobře být celý den doma, bych nejradši vyžrala celou lednici. Jenže do tý zimy nejdu, ani náhodou. Takže jsem celý den v posteli, válím se s kočkou, a snažím se dělat něco do školy. Zdůrazňuju slovo snažím. Ale v rámci prokrastinace jsem si šla zacvičit, protože se mi váha vůbec nehýbe. I když to bylo jen 15ti minutové kardio, tak to ze mě leje. Ono když skáčete a hopsáte a bůh ví co 15 minut bez zastavení, tak je to celkem efektivní :D.

Jak jste s volbami spokojení vy?

Day #47

26. ledna 2018 v 16:56
Weeknight Roasted Chicken Pita Wraps with Crispy Chickpeas and Tzatziki #recipe #weeknight #dinner #chicken #chickendinner
(pinterest.com)


DAY #47

SNÍDANĚ: Activia borůvková; syrovátkový nápoj s příchutí manga
SVAČINA: Raw tyčinka jablko/skořice
OBĚD: bezlepkové těstoviny s tuňákem, kukuřicí, cizrnou a paprikou
SVAČINA: Ovofit třešňový
VEČEŘE: 1 buchta plněná mákem

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 1 (Full Body)
30x lehosedy


Taky se vám občas zdá tak hezký sen, že když vás probudí budík, posouváte jej, abyste ten sen dokončili? Mně občas teda jo, a zrovna dneska. Ne třeba zítra, kdymůžu spát do halelujah, ale dneska, kdy jsem musela vstávat na ten pohovor. A ještě jsem šla spát někdy v půl 3. ráno :D.

Pohovor asi dobrý. Bohužel, logicky, nevím konečný verdikt, ale mluvila jsem, snažila jsem se mluvit hodně, anglicky mi to taky celkem šlo. Tak uvidíme, jak to dopadne. Když nedopadne, hlavu nevěším.
Dnes jsem nechala asi 700,- v Tescu, a ani nevím za co. Teda možná maličko :D. 200 padly na víno, musí se zapít, že mám po zkouškovém! A pak spousty jogurtů (vím, že třeba nejsou moc ideální, ale pro mě je to rychlá forma jídla). Taky vložky do zásoby, jelikož je měli ve slevě..No a dál? Asi nějaká chyba v metrixu, no :D. Nevadí. Mám ale jídlo na dalších pár dnů, což je vlastně fajn. Jo, a máma peče kynuté buchty, tak si dám maximálně dvě, ale zkusím si nevzít žádnou.
Tak jsem měla 1 :D!

Už jste odvolili? Mě teď mamka vytáhla z postele, zrovna jsem koukala na nejnovější epizodu The Four, kde mi vyhodily Zhaviu, tak doufám, že se vrátí zpátky, protože je skvělá. No, a poté jsme šly do Billy. Už asi 2 týdny si chci udělat cheesecake, ale nechce se mi tam lítat po obchodu a mezi tou hromadou lidí hledat to, co potřebuju. Ti důchodci jsou totiž neuvěřitelní. Normálně to do vás naperou vozíkem a ani se neomluví. Pche.

No, tak já jdu cvičit, ať hezky nakopnu ten metabolismus k tomu vínu. Večer budeme hrát sázky a dostihy (jsem jak malá, fakt se těším :DD), a uděláme si to fajn! Školou se začnu stresovat až zítra.


BTW. Taky milujete cizrnu? A vše s ní spojené?

Day #46

25. ledna 2018 v 16:24
THE END OF THE F***ING WORLD
(pinterest.com)


DAY #46

SNÍDANĚ: jogurt Skyr 0% ostružinový
SVAČINA: -
OBĚD: salát (polníček/špenát/ledový salát/rukola/mrkev/cizrna/slunečnicová semínka/
žampiony/kukuřice/sušená rajčata/ medovohořčičný dresing)
SVAČINA: acai smothie; meloun
VEČEŘE: -

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 1 (Arms&Abs)
práce (3,5 hodiny)Jsem dobrá, dnešek zvládám zatím s přehledem.

Ráno jsem vstala a dokoukala dokument o Goghovi, vyrazila jsem do školy, kde jsme s holkami hrozně dlouho čekaly,než na nás přijde řada. Tj. od půl 11. a řada na nás přišla někdy v 1. Následně jsem zašla na tu výstavu. Třída jde v pondělí, ale to jsem celý den v práci, a abych o něco nepřišla, zašla jsem tam teď. No a protože to bylo u Masaryčky, kde je i salatérie Delmart, tak jsem si tam zašla i na oběd, jelikož doma stejně nic nemám, z čeho bych mohla vařit. A dala jsem si svou osvědčenou kombinaci. Miluju cizrnu. Miluju miluju miluju.
A koupila jsem si tam kokosovou vodu a acai smothie.

Někdy kolem 3. jsem dorazila domů, poklidila v pokoji, odcvičila Kaylu, která ačkoliv byla easy, tak věřím, že zítra mě bude bolet břicho. Stejně jako ty nohy, ty mě mimochodem stále bolí.
Teď musím stihnout si ještě umýt hlavu, kouknout na tu firmu kam jdu zítra na pohovor, slíbila jsem sestře partičku v Mikádu, a pak musím běžet do práce. Večer mám sraz s kamarádem (D., moje životní slabina :D), tak se těším.

PS. Viděli jste už ten seriál The end of the fucking world? Miluju Alyssu (obrázek nahoře)
PPS:. Odepíšuaž dorazím domů, nestíhám číst vaše články :DD. Zatím jsem odepsala jen některým. Večer zbytek ♥


______________________________________dopsáno 1.21__________________________________________

V práci jsem byla akorát vytočená, protože takový bordel jste neviděli. Nehledě na to, že jsem nic nestíhala. Ani si umýt pořádně hlavu, udělat ze sebe člověka, přijít do práce včas, všechno tam udělat. Grr. Nesnáším chaos. Nesnáším, když tam lítam v práci jak prdlá. Kolega tam udělal děsnej maglajz v papírech a já to půl hodiny před zavíračkou musela řešit.
Ale pak přišel D. a bylo to super. Domluvili jsme se, že si hodím jeho fotku na instagram a udělám mu tam seznamku :D. Jo, až tak super kámoška jsem. Když ho nemůžu mít já, jelikož mě nechce, tak udělám radost jiným. Nakonec se mu líbila kolegyně v práci, tak jsem jim vzájemně dala jejich čísla a už si píšou. Akorát si mě nevšímal vůbec, syčák jeden.
Šli jsme na skleničku/dvě, pokecali,chvilku pobyli u něj a já pak jela domu. Je to zvláštní. Až teď jsme opravdoví kamarádi. Vždycky to bylo sice přáleství, ale následoval sex. A naposledy, co jsem mu asi před půl rokem řekla, že s ním spát už nebudu (občas si říkám proč), tak je to fajn. Bavíme se normálně, můžeme vtipkovat na vlastní účet a tak. Potěšilo mě, když mi v tramvaji říkal, že musíme někdy něco podniknout. Tak mu říkám, že jsme právě podnikli, neboco to bylo? A on, že myslel jako divadlo nebo tak. Přesně tohle potřebuju, opravdového kámoše. Sice asi vždy to bude pro mě někdo, kdo pro mě bude má bývalá neopětovaná láska, ale už je to lepší. Dřív jsem to hrozně řešila. Jakmile napsal, já si dělala naděje. Po sexu jsem třeba doufala, že spolu budeme. Nakonec po hádce, kdy se mnou nemluvil přes půl roku, protože jsem nechtěla pochopit, že to, co ke mně dřív cítil, už necítí, protože jsem ho nechtěla já. A bylo to mezi námi tak napjaté, že jsem se bála cokoliv prohodit na účet vztahů a tak.
Na posledy, co jsme se viděli, jsem byla právě u něj a on očekával to klasické naše "vana, sex, přespání, měsíce odmkla". Ale já odešla domů ještě dřív, než k nějaké vaně došlo s tím, že spolu spát nemůžeme, že jsem s tím skončila, a že chci být jen kamarádka. Chtěla jsem mu dokázat, že nejsem jen hej počkej. A chtěla jsem sobě dokázat, že už mě neovládá. CHci si sebe vážit. A hlavně nezávazný sex už asi není nic pro mě. Bože, asi stárnu :D.

O tomhle bych mohla mluvit/psát věky. Jen to nikdo nebude číst, že jo :DD.

Je půl 2. a já se ještě nepodívala, kam že zítra musím na ten pohovor, a kam to vlastně vůbec jdu. No, jdu na to!! Vstávačka zas v 8 tvl.

Day #45

24. ledna 2018 v 22:47
(pinterest.com)


DAY #45

SNÍDANĚ: bezlepkové müsli s mlékem
SVAČINA: fresh ananas/špenát/limetka/jablko/avokádo
OBĚD: bezlepkový falafel s hummusem
SVAČINA: -
VEČEŘE: bezlepkové müsli (hrst, bez mléka)

Pohyb: x
práce (7 hodin)Jestli jsem včera byla akční a cítila se mega fresh a sluníčkově, tak dneska umírám u každého kroku.
Vám říkám, že mě tak bolí nohy :D! A to mi to včera nepřišlo nějak těžké, náročné a kdovícoještě. Za to dneska co krok-to brek. Ale když to rozchodím, tak ok. Jen jakmile si sednu na 5 minut a pak vstanu, je to peklo :D. Ale i přesto jsem chtěla cvičit, nicméně to nevyšlo, protože jsem ABSOLUTNĚ NIC NESTÍHALA.
Od 8 do 15.00 práce. Pak jsem jela domů, musela jsem udělat pozvánku na jeden film, co jsme natočili ve škole..do toho se mi zaseknul Photoshop, následně InDesign, a nakonec celý počítač, který se mimochodem až do teď neodseknul, a musela jsem ho natvrdo vypnout. A to jsem měla otevřenou bakalářku a nějaké věci ve photoshopu. Tak doufám, že jsem byla natolik chytrá a tu bakalářku těch 5 dní zpátky uložila :D. No, a vzhledem k tomu, že jsem u toho zasekaného počítače strávila asi hodinu úplně zbytečně, tak si asi dokážete představit mé nadšení. Bylo půl 6. a já potřebovala odejít. V půl 7. jsem měla být na Čerňáku. Od 7 začínal film. Tam jsem dorazila někdy v 18.50. Takže akorát. Do toho jsem si někdy dopoledne zablkovala krk, který bolí čím dál víc a celej film jsem jen myslela na to, jak mě bolí pravá strana a že nevím, jak si sednout. Jo! A to jsem se měla ještě učit na zítřejší zkoušku. ZÍTŘEJŠÍ! Neučila, že jo. Jak taky jinak. Takže musím jít teď, do prd... Neměla jsem chodit na tu projekci, no. Ani to za to moc nestálo. Bylo to hrozně dlouhé, furt to natahovali a ve výsledku nic moc. A ještě pak hodina cesty domů. Grr.

Tak já se jdu učit. A spát. A zítra vstávat brzo, abych se stihla doučit to, co dneska nestihnu. A pak od 11 zkouška. A pak musím na výstavu. A pak do práce. OMGGGG. Kdybych aspoň neměla v pátek ty pohovory (zatím mám potvrzený teda jen jeden).
To včerní müsli je taková záchrana. Leží mi tu na stole a já jedla někdy ve 3 a jestli mám vydržet a neokousávat stůl, musela jsem něco sníst :D.

Případné překlepy omluvte, nechce semi to po sobě číst. A jak jste si asi už všechny všimly, občas mi vynechává mezerník. To mě taky štve. Nic..konec stěžování. PA!

Day #44

23. ledna 2018 v 22:05
(pinterest.com)


DAY #44

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: bezlepkové müsli s mlékem
OBĚD: bezlepkové těstoviny s kuřecím masem a sýrovou omáčkou
SVAČINA: Ovofit třešňový
VEČEŘE: (aby to nebylo tak perfektní) Häagen-Dazs zmrzlina Slaný karamel

Pohyb: Kayla Itsines Pre-Training Week 1 (Legs&Cardio)
100x lehosedy
práce (6,5 hodin)Rozhodla jsem se začít zase s mou milovanou Kaylou. A tentokrát i s tím Pre-training měsícem. A páni, cejtila jsem se fakt skvěle pod odcvičení.Tak skvěle, že jsem měla dobrou náladu celý den.Budu jedině ráda, když se ke mně někdo přidá!
Dostala mě ale máti, když mi říká: Necvič, budeš mít zase velkej zadek. Vždyť si zhubla i bez cvičení. Tak jí říkám, že bohužel to takhle nejde věčně. A to minule mimochodem uznala, že jsem zhubla a říká: To je díky tomu, že jíš bezlepkově, co? Ne,mami, není to jen díky tomu. To, že nejím..nebo když to jde, snažím se nejíst pšeničnou mouku, je sice velký aspekt, ale nikoliv alfa omega mého hubnutí.

Mimochodem v pátek mám dva pohovory, tak jsem zvědavá. Dneska jsem měla krátký pohovor po telefonu, a asi dobrý, jelikož si mě pozvali i na osobní. Tak uvidíme, jaký to bude.Day #43

22. ledna 2018 v 22:10
➳≫✿xoneaxo✿≪➳
(pinterest.com)


DAY #43

SNÍDANĚ: Ovofit třešňový
SVAČINA: fresh mango/jablko/pomeranč/jogurt
OBĚD: bezlepkové těstoviny s kuřecím masem a sýrovou omáčkou
SVAČINA: -
VEČEŘE: balkánský sýr s mozzarelou a červeným melounem

Pohyb: 100x lehosedy
práce (7 hodin)


Tak bylo na čase sem zase napsat trošku něco, co dává smysl. Posledních pár dní se mi nechtěly psát jídelníčky. Jedla jsem dobře, docela. Taky jsem cvičila..teda "cvičila". I váha ok, jen se mi sem nechtělo nic psát.
Ode dneška jsem chtěla začít cvičit Kaylu, ale nakonec jsem si vařila jídlo po práci, pak si povídala s mámou..no a už byl večer. A já jsem posledních pár dní docela unavená. Ale chci začit trochu víc jíst, abych měla energii. Jenže ta zima mě doslova ubíjí. To nechci ani ven, protože nemám ani v čem jít běhat. Hrůza děs. Ještě jsem přemýšlela o tom, že si zaplatím fitko, ale to chci taky až trochu shodim, a až budu vědět, že ho zvládnu platit.
Jo a koupila jsem si včera krásný overal na léto. Ve slevě! Za 250! Zatím jsem v něm narvaná a je to děs. Ale v létě to třeba bude už top!
Odepíšu zítra ♥

Drop #8

20. ledna 2018 v 22:18
Myslíme si, jak jsme ok, a přitom vůbec nejsme ok.
Usmíváme se a přetvařujeme se, přitom uvnitř nás cítíme, jak se rozpadáme.
Říkáme lidem kolem sebe, že se máme dobře, přitom pláčeme kdykoliv jsme sami.
Vlastně si už ani nemyslíme, že jsme ok.
Jsme v prdeli.
Já jsem v prdeli.
Každý den samu sebe přesvědčuji, že jsem ok, že mám vše pod kontrolou.
Ale..
Vím, že nemám.
Nejsem ok.
A rozhodně to nemám pod kontrolou.
Ovládá mě to.
Ale co je nejhorší? Že to vítám. To já otevírám dveře a rozevírám náruč.
Pojď.
Čekám na tebe celý den.
Konečně jsi tu.
A pak zase odejde.
Děkuju.
Tak zase naviděnou.
Baví mě ten adrenalin. Všimne si někdo? Budu se cítit po čase jiná? Nemůžu mít tenhle skvělý pocit pořád?
A proto pokračuju.
Pro ten pocit.
Protu kontrolu.Ne nad tím. Nade mnou. Pro tu kontrolu, jakou to má nade mnou.

Day #38

17. ledna 2018 v 17:28
thinspo skinny perfect flat stomach abs toned jealous want thinspiration motivation legs thigh gap fitness fitspo health workout
(pinterest.com)


DAY #38

SNÍDANĚ: smothie (kakao, vanilkové sojové mléko, banán)
SVAČINA: Ovofit třešňový
OBĚD: zmrzina Häagen-Dazs slaný karamel 0,5l
SVAČINA: -
VEČEŘE: kuře s rýží; ceozrnné sušenky s brusinkovou náplní

Pohyb: (doplním)


Nejsem nejpyšnější na svůj jídlníček dneska. Ta zmrzlina tam být nemusela. Achjo. Že to vždy nějak pokoním.
Momentálně tu řeším dilema, jestli půjdu do kina, nebo si zalezu do postele a budu si číst. Nevím, nevím.

Mimochodem dneškem..dneškem mám přesně o 10 kilo méně, než před 38 dny. Nakopává mě to, a věřím, že těch dalších 10 kilo dolů dám do března.

Day #37

16. ledna 2018 v 19:58
Turkish Fried Eggs in Herbed Yogurt | halfbakedharvest.com @Half Baked Harvest
(pinterest.com)


DAY #37

SNÍDANĚ: Ovofit jahodový
SVAČINA: jablko, Řecký jogurt čokoláda 0 % tuku
OBĚD: chléb lavaš s hummusem
SVAČINA: -
VEČEŘE: chléb lavaš s hummusem; zmrzlina Ben&Jerry's Cookies

Pohyb: 120x leho-sedy


Dnes to bylo vážně dlouhý.
Od rána ve škole, bleh.

Přišel mi ten dáreček od Colours of Ostrava,krásná bomboniéra ♥. Jsou to úžasňáci.
Co se té zmrzliny týče, je to má odměna za dnešní zkoušku.

A ranní váha? 81,6 kilo.
Tak lovu zdar a já půjdu ještě vykonat nějaký pohyb.

Day #36

15. ledna 2018 v 21:26
Roasted strawberry + ginger 'ice cream' | My Darling Lemon Thyme
(pinterest.com)


DAY #36

SNÍDANĚ: -
SVAČINA: jablko
OBĚD: caesar salát
SVAČINA: -
VEČEŘE: bezlepkové müsli(samotné)

Pohyb: -


Máme tenhle týden blokovou výuku, takže každý den od 10 do 3 máme jeden předmět, který je docela zajímavý. Jen bych radši byla doma a spala, co si budeme povídat. Včra jsem šla na frajerku spát v půl 2. ráno a ráno bych si naflákala pár facek. Znáte to, jak si každé ráno slibujete, že půjdete brzo spát.
A..no..
..nejdete.
Tak se seznamte, to jsem přesně já.
Navíc je moje nejlepší kamarádka prokrastinace, a místo, abych se konečně naučila na zítřejší zkoušku, tak dělám všemožné jiné věci a koukám třeba na Zoufalé manželky. Ale ne, teď si k tomu sednu, přečtu si to, a pak až se kouknu na další díly.
Mimo jiné jsem nedostala jen výplatu. Konečně se dostavila i menstruace a trpím jak prase. Ale aspoň o stres méně a konečně jsem se zbavila toho dojmu, že mi explodují prsa.

Jinak jsem výplatu vyšťavila do maxima. Koupila jsem si lístek na Colours of Ostrava, byla u té kadeřnice, koupila si nové kalhoty (38! a jsou mi mega tip top, doufám, že shodím co nejrychleji, jinak rupnou :D), protože ty staré se už prošoupaly. A váhu! A to bych nebyla já, kdyby se to nějak nepo.. Přijdu domu, zapnu ji, nic. Tak vyndám a zandám baterku. Nic. Tak jsem ji zkusila dát baterku ze staré nefunkční váhy. Nic. Tak změna povrchu..nic. To už jsem byla fakt nasraná a začala ji po 15 minutách balit zpátky do krabice, že ji musím reklamovat. A ona se najednou ukázala čísla? :D
Asi jí jen byla zima. Stejně jako mému mobilu,mi z té zimu normálně kleknul. No, takže váhu mám, nějak super obyč za 400, a zítra se můžu zvážit. Ráno. Bez oblečení. Nenajedená. WAU!

A jídelníček nic moc, mně je celý den tak špatně, že jsem ráda i za tohle.

Day #35

14. ledna 2018 v 22:07
I don't really like the thin tank top they are wearing under I would wear something different
(pinterest.com)


DAY #35

SNÍDANĚ: (spánek)
SVAČINA: -
OBĚD: bezlepkové penne s žampiony a kuřecím masem se smetanovou omáčkou*
SVAČINA: -
VEČEŘE: fresh (řepa, mrkev, celer, jablko)
*mléko bez laktózy, kousek nivy, pesto

Pohyb: 100x leho-sedy
300x skoky přes švihadlo
práce (8 hodin)


zítra
přijde
výplata

zítřek
bude
super!

Dnes ještě rychleji než včera, musím se jít učit.
Jinak jíst 3. den ty těstoviny, nic pro mě. Dneska jsem tomu teda moc nedala. Celkově jsem nestíhala jíst, jak jsem byla v práci. A s váhou bohužel nemůžu posoudit. Zase, stoupla jsem si na ni kolem 16. hodiny, bylo tam 83,6. Oblečená, najedená, obutá..Tak já si myslím, že těch 83 kilo mám, tím pádem challenge splněná. Co myslíte vy? Každopádně si budu kupovat tu váhu,jen nějakou obyč, abych se mohla vážit nezávisle na tom, zda jsem v práci..

Day #34

13. ledna 2018 v 22:31
sooo good
(pinterest.com)


DAY #34

SNÍDANĚ: (spánek)
SVAČINA: Ovofit třešňový
OBĚD: smoothie (maliny, borůvky, jahody, müsli, banán, sojové mléko, jablko)
SVAČINA: -
VEČEŘE: bezlepkové penne s žampiony a kuřecím masem se smetanovou omáčkou*
*mléko bez laktózy, kousek nivy, pesto

Pohyb: 100x leho-sedy
práce (8 hodin)


Jídelníček naprd.
Pohyb naprd.
Váha taky naprd. I když ne tak moc.

Stoupla jsem si v práci někdy kolem 2. na váhu a 83,6. Což není zlý na to, že jsem začala trochu přidávat na jídle, a že byly už 2 hodiny odpoledne.

Dnes v rychlosti, zítra na tom budu asi podobně. Ale odepíšu co nejdřív!

Day #33

12. ledna 2018 v 18:05
Black vintage graphic t-shirt, cropped black trousers and Vans | @styleminimalism
(pinterest.com)


DAY #33
SNÍDANĚ: -
SVAČINA: kopeček čokoládové zmrzliny
OBĚD: fresh (mrkev/jablko/pomeranč/máta)
SVAČINA: -
VEČEŘE: bezlepkové penne s žampiony a kuřecím masem se smetanovou omáčkou*
*mléko bez laktózy, kousek nivy, pesto

Pohyb: kardio kickbox (10 minut)
60x leho-sedy
práce (7 hodin)


Kdo je idiot a celej článek se mu smazal?????????????????
Až teď jem si zapla automatické ukládání :))))).

KAPITOLA 1: Co mě štve.
Musela jsem vstávat.
Musela jsem do práce.
Lidi jsou idioti.
Lidi nevědí, k čemu slouží mincovník.
Nepřišla mi výplata.
Bolí mě záda.
Bolí mě nohy.
Bolí mě vlastně celé tělo.
Měla jsem zmrzlinu. Achjo.
Smazal se mi tenhle článek.


KAPITOLA 2: Rozhovor s mámou.
M: Už si to dostala?
J: Ne.
M: Nejsi těhotná?
J: To fakt ne.
M: Určitě?
J: Jo, určitě, naposledy jsem měla sex v červnu.
M: A nějakej, o kterým nevíš?
J: (nevěřícný pohled) Tak to asi ne. Poslední byl Z. (pozn. autora: ex)
M: Ani s D.? (pozn. autora: slabina)
J: Lol, ne. Kéž by.
M: (nevěřícný pohled) Aha. Tak to je divný, ne?
J: Možná je to tím, že jsem něco zhubla.
M: Ne tolik.
J: Asi 7 kilo. Za měsíc.
M: Ty máš váhu, že víš, kolik si zhubla?
J: No, v práci?
M: Aha. Tak to asi bude tím.


KAPITOLA 1: Co bych dnes dělala, kdyby přišla výplata.
Koupila bych si váhu, co jsem si vyhlídla v Datartu. Měří vodu i tuky, a vše zazanamenává.
Koupila bych si kalhoty.
Dobila bych si opencard.
Koupila bych si kebab (ještě že nepřišla, co?)
Šla bych na nehty.


KAPITOLA 1: Co mi udělalo radost.
The Neighbourhood vydali nové EP.
Měla jsem jen do 3.
Cvičila jsem. Ne moc, ale aspoň trochu.
Odvolila jsem. Mám čisté svědomí, že jsem to nenechala být.
Uvařila jsem si a je to poživatelný.
Mám vystaráno i na jídlo na víkend tím pádem.

Day #32

11. ledna 2018 v 14:21
ᴘɪɴᴛᴇʀᴇsᴛ↠ᴄʟᴇ0ᴛɪʟʟᴍᴀɴ ɪɴsᴛᴀ↠_ᴄʟᴇ0ᴛɪʟʟᴍᴀɴ
(pinterest.com)


DAY #32
SNÍDANĚ: -
SVAČINA: Ovofit třešňový + kaki a mango
OBĚD: polévka s bramborem, zeleninou a zázvorem
SVAČINA: bezlepková kaše s kakaem a skořicí (proooooč)
VEČEŘE: tvaroh čokoláda

Pohyb: kardio kickbox (20 minut)
jóga/protahování (6 minut)
70x leho-sedy


Víte, jak jsem včera psala, že na těch bramborách není co zkazit? Tak je. Je to nepoživatelný. Čekám, až to vychladne, abych to mohla vyhodit. Zjistila jsem, že experimentování prostě není moje parketa. A taky jsem se rozhodla, že si koupím nějakou kuchařku, protože i když vařit umím, tak nemůžu si vařit jen ta osvědčená jídla furt dokola, že jo.
Zachránila mě polévka, co vařil mamky přítel, a je tam zázvor, trochu mi hoří pusa..

Taky máte dny, kdy si přijdete docela okay, a pak dny, kdy si přijdete tlustá, nechutná a že vůbec nehubnete? Snažím se na to nemyslet, vím, že psychika je dost velká mrcha. Taky to přičítám tomu, že brzy dostanu menstruaci a v té době na sebe pohlížíme trošku kritickým očkem. Ale je to děs. Taky jsem se vyfotila a je mi z toho blivno. Ale trpělivost růže přináší, a když vydržím, tak to bude lepší a lepší. Ale někdy to je opravdu těžké. A také mám pocit, že třeba čím víc hubnu, tím jsem k sobě kritičtější a tím víc mi vylezá břicho atd.
Kde hubnete první? Mně spadne vždy první obličej a ramena, pak prsa (což se vůbec nezlobim, nemám ráda svá prsa, chci menší..). A jako poslední zadek, stehna, nohy, břicho.

A únava je stále stejná. Ale potom, co jsem se viděla na té fotce, jsem si řekla, že musím cvičit. Když než si na to cvičení navyknete a stane se vaší denní součástí..tak to trvá.
A nechce se vám.
A děláte vše pro to, abyste nemuseli.
A co když dnes cvičit nebudete, to se nic nestane.
A proč cvičit.
A musím?
No, tak se budu snažit, abych si zajela svůj systém a cvičení bylo mou součástí jako dřív.

Day #31

10. ledna 2018 v 22:54
Open your heart to possibilities
(pinterest.com)


DAY #31
SNÍDANĚ: -spánek-
SVAČINA: ovesná kaše s chia a malinami (kupovaná Chia kaše)
OBĚD: kuřecí maso s žampióny a rýží v kari kokosové omáčce s koriandrem
SVAČINA: -
VEČEŘE (pozdní večeře): tvaroh stracciatela

Pohyb: práce (7 hodin)
odpočinkový den


Jsem nějaká vyčerpaná.\
A vím, že jídelníček dneska nic moc. Nelíbí se mi.Ani ta pozdní večeře. Ale přijela jsem v půl 11. a z nákupu bylo stravitelné jen ten tvaroh..

Měla jsem dostat menstruaci, a ta nikde. I když zatím trochu předbíhám, zpoždení mám asi 2 dny. A asi se nemůžu divit, když jsem za měsíc něco málo zhubla.
No a z té únavy celkově mi vyrašily opary na dolním rtu. Že moje tělo vždy musí reagovat na únavu tímhle způsobem. Vždy, když jedu z posledního, mám buď angínu, nebo opary. A je to tak nepříjemný! Vysušuju to tea tree olejíčkem (kterej, jak jsem teď zjistila, jsem nechala v práci?). Takže si jdu zalést do postele a pustím si asi film a půjdu spát.

Zítra mám volno, tak uvidím, jak mi bude, a kdyžtak si zacvičím nebo se půjdu projít.

Jinak jsem si nakoupila na zítřejší oběd, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Mám v plánu udělat brambory s lilekm a cuketou v rajčatové omáčce zapečené v troubě. Na tom asi není co zkazit..

Day #30

9. ledna 2018 v 15:07
Neon signs More
(pinterest.com)


DAY #30
SNÍDANĚ: banán
SVAČINA: řecký jogurt čokoláda 0 % tuku + kaki
OBĚD: kuřecí maso s žampióny a rýží v kari kokosové omáčce s koriandrem
SVAČINA: ecký jogurt jablko/skořice 0 % tuku
VEČEŘE: lilek a volské oko se salátem (rajče, zelí, špenát, slunečnicová semínka) s jogurtem

Pohyb: 80x leho-sedy


Jedna zkouška za mnou!
Hip
Hip
Hurá!


Taky máte problém..nebo ne problém..ale taky nemáte rádi, když musíte někam volat? Já ne, že bych k tomu měla úplný odpor, ale nemám to ráda. Vadí mi, že mi třeba špatně rozumí, a než někam zavolám, tak (teď to bude asi fakt trapný) cítím malou trému.
Ve výsledku to je o ničem a úplně zbytečné okolkování. Tak mě napadlo, jak to máte vy.
Vím, že jsou lidé, co mají tuhle sociální fóbii tak 100x větší.
Jo, a zvedáte cizí čísla? Mně pokud volá cizí číslo, tak to prostě nezvednu. A mohla by to být klidně výhra 1 milionu korun, ale já to prostě nevezmu. Vadí mi různí operátoři, banky a průzkumy, a těch se těžko zbavuje. To mám takto v telefonu asi 3 čísla pojmenovaná jako NEZVEDAT.
Ale proč o tom mluvím?
jsem
se
objednala
ke
kadeřnici!

Dost hustý, co? Dneska mám totiž totální bad hair day. A mám dost zničený konce,a to jsem byla u kadeřnice v srpnu. Jenže se barvím sama. A taky to tak vypadá, když se mi to vymejvá. Nahoře u kořínků žluto stříbrná, a zbytek stříbrná až fialová. Konečky suché (měla bych si přestat vlnit vlasy..nebo i žehlit). Tak jsem si řekla, že když jsem za minulý měsíc odmakala 150 hodin, tak si zasloužím odměnu nejen ve formě lístku na colours, ale taky ve formě hezkých vlasů.
Jo a taky nehtů.
Konečně chci taky na nehty asi po 3 letech..


Mimochodem včera mi udělalo radost Colours of Ostrava. Byla soutěž o foťák, a sice jsem nevyhrála (totiž jak taky jinak), ale napsali mi, že se jim můj příspěvek líbil a pošlou mi cenu útěchy. Ať to bude cokoliv, třeba i jen placka nebo nálepka, je to prostě hezký a mě to potěšilo!

A P.P.S. Včera jsem usnula vyčerpáním. Přečetla jsem dvě knihy na dnešní zkoušku, odpadla někdy před 12. hodinou, a jak jsem usnula, tak jsem se ráno vzbudila ve stejné pozici :D.