Day #7

17. prosince 2017 v 0:06
V obchodech začíná davové šílenství, všichni dokupují dárky, díky bože za to, že už je mám nakoupené a nemusím se tačit. Nemyslím, že mám bůhví jak skvostné dárky pro mamku, ale po tom všem nemám náladu za ní utrácet, ačkoliv ji mám fakt ráda, jen pochybuji o tom, že to je vzájemné.

Dneska mi přišla do pokoje a říká: Smažák s hranolkami, nebo smažák s bramborami? Tak odpovídám, že ani jedno. Ona: A proč? Odpovídám, že jdu do práce, a mamka jakože až od tří, ne? Tak jsem jí vyvedla z omylu, že jdu už od jedný (bylo nějak 3/4 na 1). A ona hned: Tak já ti to zabalím. Tak jsem jí řekla, že ne, že nechci. A má všímavá maminka na to říká: Vždyť si nic nejedla. Dám ti to aspoň do ruky ten sýr. Řekla jsem jí, že opravdu nechci.
Víte, co mě stálo úsilí jí na to neříct: vždyť jsem bečka, proč bych si měla brát smažák??? Ale držela jsem jazyk za zuby, protože jsem se nemínila hádat.

Já se jí fakt nehodlám doprošovat, kašlu jí na nějaké cukroví, a fakt to teď musí vypadat tak, že jsem línej rozmazlenej fracek, hlavně po včerejšku, kdy mi říká, ať s ní jedu do práce, že jí pomůžu, tak říkám, že nechci. A ona: Notak,pojeeď. Tak říkám, že fakt ne. No a pak k večeru mi říká, že bych mohla upéct cukroví, tak říkám, že nechci. A večer, když zdobila jedno cukroví, tak jako jestli jí nepomůžu. Říkám, že nee, že mám v pokoji stejně rozmalovaný obraz. Cítím se fakt hnusně, jenže to jsem přesně já. Ona mi ublíží, fakt moc, a já pak během dvou dnů na to skoro zapomenu, a to tentokrát nechci, protože teď to bylo fakt hnusný, co o mně řekla..a bezdůvodně. Jak já se těším, až budu hubená, a ona si toho ani nevšimne. Fakt moc!

Shrnutí:
10.30 banán
11.00 pomeranč
14.30 smothie (sójový jogurt, sójové mléko, kokos, ananas, lněná semínka, špenát, banán)
19.00 caesar salát
23.40 cherry rajčata

pohyb: práce (8 hodin)


Musím začít dávat pohyb, jen na to nemám náladu.
Jo, a dnes jsem nevydržela a stoupla si na váhu. A víte co? 88 kilo!!!! To je míň než můj týdenní cíl.To je tak skvěly, za 7 dní prostě! Kdyby to tak šlo dál, budu nejšťastnější na světě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice Alice | Web | 17. prosince 2017 v 20:51 | Reagovat

Je mi to s tvojí mámou hrozně líto, musí být hrozné něco takového slyšet, nedokážu si to představit. Krásný jídelníček a hrozně moc gratuluju k váze! <3

2 Elysa Elysa | Web | 18. prosince 2017 v 9:37 | Reagovat

Jsem stejně taková. Když mi někdo ublíží, tak se zaseknu a dávám mu jasně najevo, že něco udělal.
Ale na tvym místě bych jí to vpálila, aby si uvědomila, že takhle se o vlastní dceři sakra nemluví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama