Day #2

12. prosince 2017 v 0:48
Po twitteru se šíří slovo sebeláska/selflove.
A všichni se hádaj, co to vlastně znamená, jestli to znamená sedět na zadku a být spokojená sama se sebou a jíst u toho dortík, nebo jestli je to přijmout samu sebe, a i přesto na sobě makat.

Podle mě zlepšování se není nic špatného. Ok, plastiky a přehnané zákroky jsou moc, ale prodloužení vlasů? No a. Kdybych mohla, zkusím to taky. Cvičit? Můžete se mít rádi, ale můžete být pro sebe lepší.
Já bych taky k tomuhle chtěla někdy dojít. Nemám se ráda.
Nelíbí se mi mé chování.
Nelíbí se mi má sobeckost.
Nelíbí se mi mé zvyky.
A co nejvíc, nelíbí se mi má postava.
Mám pocit, že když se na sebe podívám kdykoliv do zrcadla, vybouchnu. Expluduju. Proto si nahá ani před zrcadlo nestoupám, protože mi to zkazí náladu zaručeně na celý den.

Chci být taky jednou jako holky, co se denně fotí selfička na instagram. Já nemůžu, protože na všech fotkách jsem nechutná. A když se podívám na fotky z léta,kdy jsem byla na 80 kilech ve fázi hubnutí a byla jsem na dobré cestě ke spokojenosti, tak si říkám, jak jsem mohla být tak pitomá a nelíbit se sama sobě? Byla jsem pyšná na svůj progres, ale furt jsem nebyla spokojená. Teď, když se kouknu, tak si říkám, jak jsem mohla být tak slepá a nevidět to, že jsem dovedla velký kus práce.
A momentálně jsem jak sud. Na jednu stranu si říkám: aspoň o to větší ten progres bude, aspoň bude co dávat dolu. Odmítám se vyfotit, vím, že bych měla, ale nechci, znamená to na sebe se kouknout do toho zrcadla.

No a abych to završila, dneska jsem pro splnění svého cíle udělala leda tak hovno.


Shrnutí:
12.00 -hroznové víno, hruška
14.00 - makluba
16.00 - pečení cukroví - ochutnávka dvou máslových sušenek + jiné cukroví
20.00 - makluba
23.00 - nutela

pohyb - sklapovačky (asi 30, moc mě to nebavilo :D)
(časy jsou orientační)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama