Day #14

23. prosince 2017 v 23:08
Máti ví, jak mi zkazit Vánoce. A myslím, že ty "hádky" před Štědrým večerem jsou asi všude. Kolegyně v práci říkala, jak se zhádala s rodiči a radši odjela z domu už ve 12, to moc dobře znám, taky radši vypadnu než tu být ve stejném bytě, natož v místnosti.
Přeedevčírem jsem se ptala, kdy budeme zdobit strom. Mamka odpověděla, že klasika...tedy 23. večer Říkám teda že super, že mám jen ranní a kolegyně mě lámala na odpolední, ale já jí řekla, že bohužel, ale že zdobíme stromek. Dneska přijdu ve 4 domů, první, co slyším je, že je kočka pitomá. Tak říkám jako ahoj (tohle mě fakt drtí, že nikdo neumí zdravit - hlavně v práci) a jako co se děje. No a kočka shodila svíčku, rozlila ten vosk všude. Po zdi, koberci atd. A máma ledabyle říká: A Elsa je taky zlitá. Tak já jako jestlisi dělá srandu a pak vidím tu kočku jak probíhá a má ceou přední tlapu červenou od toho vosku. Nekecám, fakt celou tlapu včetně části hrudníku. A máma na to: No co kočka..ale co ten koberec! Tak jsem vzala kočku a snažila se to z ní dostat. Celkem porod. Co celkem, bylo to fakt šílený, furt se mi mrskala (ke konci teda rezignovala) a nešlo to dolů. A kdyby měla aspoň jen část, ale ona měla úplně celou tu přední tlapu obalenou voskem, bála jsem se, aby nebyla opařená. Něco jsem ostříhala (chudák, vypadá to dost děsně :D), něco vyčesala, něco odryla nehtem a zbytek jsme umyly kartáčem a mýdlem. Takže už je v pohodě a ani nevypadá, že by byla opařená. Jen to má trochu opižlaný. Ale v jednu chvíli jsem čekala, že budu muset někde shánět holícístrojek a celou tu tlapu jí oholit, protože ona je pinda a celý by si to začala lízat. Každopádně k věci, přišla jsem pak do obýváku a vidím stromek. Říkám: Vy jste ozdobili stromek? A máma: Vidíš,ne? Tak říkám, že to právě vidím a proč jako nepočkali na mě. A ona, že nevěděla, že budu doma. Tak jí odpovídám, že jsem jí to říkala. Takže nejen, že mě neposlouchá, ale ani jí nedochází, že tohle je něco, co se dělá společně, a ona mě totálně bojkotuje.
Pochopila jsem, prostě nejsem už "člen". Teď má prioritu všude ten její. Těším se, až vypadnu. Pak ji hodlám odstřihnout tak, jako to ona dělá se mnou. Já nechci mít v životě někoho, kdo o mě nestojí. Ona i babičce do mobilu říká: Tereza je balon, je nafouklá, takže svátky fakt super.
Co kdyby jí napadlo přijít a omluvit se mi za to, jak mě pomlouvá a chová se ke mně? Mě nejvíc štve ten princip, že jakmile ode mě něco potřebuje, tak je hned kamarádka a já jsem ta nejúžasnější dcera.


Shrnutí:
9-11.00 fresh (avokádo,mango, špenát, jablko)
17.00 caesar salát

pohyb: práce (7 hodin)

Jen za těch 7 hodin jsem vydělala kolem 10 000. Masakr ty lidi dneska. Snažila jsem se být fakt milá, ale každý 3. pičus neumí pozdravit, a každý 5. chce rozměnit na košík. Uhg, už se těším na 3 dny volna!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice Alice | Web | 24. prosince 2017 v 11:55 | Reagovat

Hrozně mi rve srdce tohle číst, máš to doma opravdu hrozně těžké. Držím palce ať se s tím co nejlépe popereš!♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama